Marelli PREMİUM 1.kalite kapaklı beyaz Gazlı Piston | Kalkan Kapak Mekanizmaları | Mobilya Aksesuarları | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

İNDİRİM!
21%
20,06 TL
15,93 TL
(KDV Dahil)
15,13 TL Havale Fiyatı
adet
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 0,48 TL

MARELLİ PREMİUM YENİ LÜKS KAPAKLI BEYAZ GAZLI PİSTON

* Çeşitleri : 80N, 100N

* MARELLİ gazlı pistonun en son modeli olan bu kapaklı modeli piyasada çığır açmıştır. Kalitenin yanında dizayna verdiği önemle Marelli PREMİUM gazlı piston şu anda alabileceğiniz en iyi gazlı pistondur. Eski pistonlarınızın yerine de kullanabilirsiniz.

* Piyasadaki tüm gazlı piston markalarından daha iyi olan ve tek yağ ile çalıştığı için kapağı yavaşça kaldıran gazlı piston olan MARELLİ gazlı piston şimdi de beyaz rengiyle mobilyalarınıza şıklık katacak. 

* Ayrıca özel yeni ayak yapısı sayesinde montajı ve yerinden çıkarması da çok daha kolaydır.

* Marelli gazlı piston piyasadaki en kaliteli pistondur. Ucuz pistonlardan farkları :

1) Pistonun icinde giden kismin sonundaki parca ucuz urunde PLASTiK, marelli 'de ise PiRiNC malzemeden yapilmistir. Plastik malzeme daha dayaniksiz olduğu icin kisa zamanda asinmakta ve gazi disari kacirarak pistonun bozulmasina neden olmaktadir.

2) Ucuz üründe sadece 1 adet siyah plastik parca bulunurken, marelli 'de 2 adet plastik bulunmaktadir. marelli 'de plastik sayisi daha fazla olduğu icin gazin aradan sizma ihtimalini sifira indirmektedir.

3) Ucuz üründe arada sadece 1 adet plastik parca bulunurken, marelli 'de 2 adet celik parca bulunmaktadir. Plastik parca kisa zamanda asinmaktadir, marelli 'de ise hem parca celik, hem 2 adet olduğu icin gazin aradan sizma ihtimalini sifira indirmektedir.

4) Ucuz ürünün en sonundaki parca plastik, fakat marelli' de celiktendir. Plastik parca kisa ömürlüdür, ve zamanla gazli pistonun bozulmasina sebep olur.

5) Ucuz ürünün kaplama kalinliği 0,01 mm iken,marelli 0,02 mm dir. marelli ' de pistonun calismasi daha kolay gerceklesir.

6) Ucuz ürünlerin aparatlarindaki tirnak yerleri bile belirsizken, marelli 'de olmasi gerektiği gibi derindir ve vidayi kaydirmaz.

7) Ucuz ürünün et kalinliği 1.00 mm iken, marelli gazli piston da 1.50 mm dir.

8) Ucuz ürünün bas kisminin plastiği hurda plastikten, marelli ninki kaliteli plastikten yapilmistir. cekicle yapilan testten sonra ucuz ürün kirilirken, marelli de hicbir değisiklik olmamistir.

9) marelli gazli pistonun icinde yavasca acilip kapanmasini sağlayan hidrolik yag bulunurken, ucuz ürünün icinde bu yağdan bulunmamaktadir ve sadece gazla çalıştığı için çok hızlı açılarak menteşeleri zorlamaktadır. Bu da zamanla kapağın yerinden oynamasına neden olmaktadır.

* Gazlı pistonlarla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz "En iyi gazlı piston hangisidir?" başlıklı blog yazısını okuyabilirsiniz.

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor