Doğanlar KONSEPT serisi prizma lüks rozetli oda kapı kolu | Özel Sipariş Kapı Kolları | Kapı Kolları | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

200,60 TL
(KDV Dahil)
190,57 TL Havale Fiyatı
ad.
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 6,02 TL

DOĞANLAR KONSEPT SERİSİ PRİZMA LÜKS ANTRASİT ROZETLİ KAPI KOLU

 

* Doğanlar kapı kolları 'nın en büyük bayilerinden olan www.hirdavatfirsati.com online satış sitesinde tüm kapı kolu modelleri en uygun fiyatlarla satılmaktadır.

* Doğanlar konsept serisiyle yine sektörün yönünü değiştirdi ve bilinen tüm modellerden çok daha farklı dizaynları, değişik renkleriyle kapıların tüm havasını değiştirdi. Patentli modelleriyle sizden başka çok az kişide olacak bu modellerle misafirlerinizi hayran bırakacaksınız. 

* Prizma modeli kapı koluen son çıkan modellerden biridir ve çok şık bir görüntüsü vardır. Patentli modeliyle başka bir firmada olmayan bu model sayesinde kapılarınız bir kat daha fazla değerli ve şık görünecektir.

* Bu kolun değişik renklerini de sipariş verme şansınız vardır, resim galerisinde değişik renklerini de bulabilir ve sipariş verebilirsiniz. 

* NOT 1 : Özel sipariş kol olup şahsınıza özel üretileceği için beğenmeyip iade edilme şansı yoktur. (Kapı kolları garantili olduğu için fabrikadan doğan bozukluklarda ve kullanım süresince garantisi devam etmektedir. Bu koşullarda iade edilebilmektedir.)

* NOT 2 : Özel sipariş ürünlerde 10 günlük termin süresi verilmektedir. 

* Fiyatı 1 takım alt rozetleriyle birlikte önlü arkalı kapı kolu fiyatıdır, demiri, vidası ve alyen vidası kutunun içinden çıkmaktadır.

*Doğanlar Kapı Kollarında 1.sınıf zamak malzemesi kullanıldığı , diğer firmalar gibi hurda zamak kullanılmadığı için kırılmaya karşı dayanıklılığı çok fazladır.

*Doğanlar Kapı Kollarında allen vidası kullanıldığı için demir kapı koluna girdikten sonra demiri sıkıştırır ve vidalara yük binmesini engeller; böylece zamanla yerinden çıkması, elde kalması gibi sorunlar bulunmamaktadır.

*Doğanlar Kapı Kollarında en son model makineler ve 1.sınıf kaplama malzemesi kullanıldığı için kaplama kalitesi çok fazladır,  böylece paslanmaya karşı son derece dayanıklıdır.  

*Paslanmaya ve kırılmaya karşı dayanıklı olması sebebiyle uzun yıllar kullanabilirsiniz. Yazlıklarda da kullanılması uygundur. Sadece tuz  ruhu ve domestos gibi kimyasal maddeler kullanarak temizlenmemesi gerekmektedir.

*Tüm ürünler kalite kontrolden geçirildikten sonra paketlenmektedir.

Çeşitleri :

* Oda Kapı Kolu (İç kapılarda kullanılan kapı koludur. Sağ veya sol kapı diye bir ayrımı yoktur, her kapıya kullanılabilir.)

* WC Kapı Kolu (Tuvalet ve banyo kapılarında kullanılan kapı koludur. İçeride bulunan mandalı sayesinde anahtarların kaybolmasının önüne geçer ve kilitlemeyi kolaylaştırır. Asıl kullanım amacı güvenlik sebeplidir. Küçük bir çocuk veya yaşlı bir insan içeride kalırsa dışarıdan bozuk para veya tornavida ile müdahele edilebilir ve kapı açılabilir. )

* Yale kapı kolu (Dış kapılarda kullanılan kapı türüdür)

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor