Doğanlar EL DEKORLU PORSELEN serisi spring lüks antik sarı aynalı oda kapı kolu | Porselen kapı kolları | Kapı Kolları | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

312,70 TL
(KDV Dahil)
297,07 TL Havale Fiyatı
ad.
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 9,38 TL

DOĞANLAR EL DEKORLU (İŞLEMELİ) PORSELEN SERİSİ SPRING ANTİK SARI AYNALI KAPI KOLU

 

* Doğanlar kapı kolları 'nın en büyük bayilerinden olan www.hirdavatfirsati.com online satış sitesinde tüm kapı kolu modelleri en uygun fiyatlarla satılmaktadır.

* Doğanlar EL İŞLEMELİ PORSELEN serisiyle yine sektörün yönünü değiştirdi ve bilinen tüm modellerden çok daha farklı dizaynları, değişik renkleriyle kapıların tüm havasını değiştirdi. Patentli modelleriyle sizden başka çok az kişide olacak bu modellerle misafirlerinizi hayran bırakacaksınız. 

* Piyasada olan baskılı porselen kapı kollarından çok daha ÜST DÜZEY olan bu ürünler, tek tek elle işlenmektedir ve size özel olarak yapılmaktadır. Bu sebeple bir SANAT ESERİ gibi olan bu ürünleri kapınızda kullanacaksınız. 

* Ürünün diğer renk ve desenlerini seçip isteğinize göre sipariş verebilirsiniz, tüm desenlerini resim galerisinde bulabilirsiniz. Bu kadar kendinize özel bir kolu başka bir yerde yaptırmanız çok zordur, değişik renk ve desenler için tarafımızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

* 1. kalite porselen kullanılan , el işlemesiyle hatasız olarak işlenilen ve Doğanlar Kapı Kolları'nın 50 senelik tecrübe ve kalitesiyle kaplanılan bu ürünleri www.hirdavatfirsati.com online satış sitemizin güvencesi ve toptan fiyatlarıyla almak için acele ediniz. 

* Vita modeli kapı koluen son çıkan modellerden biridir ve çok şık bir görüntüsü vardır. 

* NOT 1 : Özel sipariş kol olup şahsınıza özel üretileceği için beğenmeyip iade edilme şansı yoktur. (Kapı kolları garantili olduğu için fabrikadan doğan bozukluklarda ve kullanım süresince garantisi devam etmektedir. Bu koşullarda iade edilebilmektedir.)

* NOT 2 : Özel sipariş ürünlerde 10-15 gün arası termin süresi verilmektedir. 

* Fiyatı 1 takım alt rozetleriyle birlikte önlü arkalı kapı kolu fiyatıdır, demiri, vidası ve alyen vidası kutunun içinden çıkmaktadır.

* Doğanlar Kapı Kollarında 1.sınıf zamak malzemesi kullanıldığı , diğer firmalar gibi hurda zamak kullanılmadığı için kırılmaya karşı dayanıklılığı çok fazladır.

* Doğanlar Kapı Kollarında allen vidası kullanıldığı için demir kapı koluna girdikten sonra demiri sıkıştırır ve vidalara yük binmesini engeller; böylece zamanla yerinden çıkması, elde kalması gibi sorunlar bulunmamaktadır.

* Doğanlar Kapı Kollarında en son model makineler ve 1.sınıf kaplama malzemesi kullanıldığı için kaplama kalitesi çok fazladır,  böylece paslanmaya karşı son derece dayanıklıdır.  

* Paslanmaya ve kırılmaya karşı dayanıklı olması sebebiyle uzun yıllar kullanabilirsiniz. Yazlıklarda da kullanılması uygundur. Sadece tuz  ruhu ve domestos gibi kimyasal maddeler kullanarak temizlenmemesi gerekmektedir.

* Tüm ürünler kalite kontrolden geçirildikten sonra paketlenmektedir.

Çeşitleri :

* Oda Kapı Kolu (İç kapılarda kullanılan kapı koludur. Sağ veya sol kapı diye bir ayrımı yoktur, her kapıya kullanılabilir.)

* WC Kapı Kolu (Tuvalet ve banyo kapılarında kullanılan kapı koludur. İçeride bulunan mandalı sayesinde anahtarların kaybolmasının önüne geçer ve kilitlemeyi kolaylaştırır. Asıl kullanım amacı güvenlik sebeplidir. Küçük bir çocuk veya yaşlı bir insan içeride kalırsa dışarıdan bozuk para veya tornavida ile müdahele edilebilir ve kapı açılabilir. )

* Yale kapı kolu (Dış kapılarda kullanılan kapı türüdür)

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor