Saten yale çelik rozet (eski tip kapılar için) | Çelik Kapı Aksesuarları | Kapı Aksesuarları | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

42,48 TL
(KDV Dahil)
40,36 TL Havale Fiyatı

adet
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 0,85 TL

SATEN YALE ÇELİK ROZET (ESKİ TİP KAPILAR İÇİN KULLANILABİLİR)

* Yeni çelik kapılarda kullanılan çelik rozetler eski tip kapılarda kullanılamıyor. Arkadan vidalı olduğu için kapıyı delmek gerekiyor ve kilitlerde o delik yeri bulunmadığı için de kullanma şansınız olmuyor.

* Bu sorunu çözebilecek süper bir ürün yine ilk defa www.hirdavatfirsati.com online satış sitemizde satışa sunuldu. 

* Bu ürün sayesinde eski kapılarınızı kolaylıkla emniyet altına alabileceksiniz. Ürün üstten vidalıdır, bareli kapıdan çıkarıp monte edilir, bareli yerine taktıktan sonra da içerideki çıkıntı kısmı bareli tuttuğu için hiçbir şekilde çıkarılamaz. 

* Böylece hırsızların en çok kullandığı method olan bareli kırma methodunu engellemiş olursunuz. Çünkü dışarıdan barele erişim kalmaz.

* Bu ürün normal çelik rozetten bile daha iyidir, çünkü ekte görebileceğiniz gibi ürünler çok sık kullanılan bu normal çelik rozetleri açmak için kullanılmaktadır. İnternetten dahi satılmaktadır. Bu ürün ise bareli komple sardığı için bu tip ürünler kullanılamamaktadır kırmak için, bu da ekstra güvenlik sağlamaktadır. 

* Tabi ki kesin açılmaz , kırılmaz gibi bir bilgi vermiyoruz ama bu fiyata güvenlik sağlayabileceğiniz en iyi üründür. Özellikle eski kapılarda kullanmak için tek uygun üründür.

* Kapınızdaki eski barelin kapıdan çıkış mesafesinin 0,7 cm - 1 cm arası olması gerekmektedir ürünün işe yaraması için. Bunu bir metre yardımıyla rahatlıkla ölçebilirsiniz. Eski yale kapağınızı çıkarıp ölçerseniz daha doğru olur. 

* İçinden 6 adet matkap uçlu vida da çıkmaktadır. 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor