Marelli STOP ağır kapaklara uygun kalkan kapak makası (her aşamada duran ağır kapak makası) | Kalkan Kapak Mekanizmaları | Mobilya Aksesuarları | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

Kargoya Verilis Süresi: 
Bugün Kargoda
İNDİRİM!
25%
372,00 TL
277,20 TL
(KDV Dahil)
%5 Havale İndirimi

adet
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 5,54 TL

MARELLİ STOP KALKAN KAPAK MAKASI (HER AŞAMADA DURAN AĞIR KAPAK MAKASI)

 

* Marelli STOP kalkan kapak makası kalkan kapak mekanizması sektöründeki bütün sorunları tek başına çözdü. Marelli kalitesiyle satılan bu ürün stoklarla sınırlıdır ve acele etmenizi tavsiye ederiz.

 

* Peki hangi sorunları Marelli STOP makas ile çözeceksiniz?

 

1) Artık kapaklarınız yukarı doğru açılırken sert bir şekilde açmayacak ve menteşelerinizi zorlamayacak : Bildiğiniz gibi genelde kapaklarda normal gazlı pistonlar kullanılıyor ve bu pistonlar kapağı çok sert açıyor. Bir süre sonra da bu sert açma yüzünden kapak menteşeniz yerinden çıkmaya başlıyor ve kapağın tüm ayarı bozuluyor. Bu menteşeyi değiştirmeniz de bir işe yaramıyor, çünkü artık vida yerleri bozuluyor ve tutmamaya başlıyor. Başka ürün de alsanız bir işe yaramıyor. Marelli STOP makas ise her aşamada durduğu için, kapağı hiçbir şekilde zorlamıyor ve bu sorunu çözüyor.

 

2) Artık kapaklarınızı sonuna kadar açmak zorunda kalmayacak ve her aşamada duran bir kapağa sahip olacaksınız : Marelli STOP makasın en iyi özelliklerinden biri kapağı her aşamada durdurmasıdır. Sadece çok pahalı ürünlerde bulunan bu özellik artık çok daha uygun fiyatlara kapağınıza kadar geldi. Bu özellik sayesinde kapağınızı diğer ürünlerdeki gibi en yukarı kadar kaldırmanıza gerek kalmayacaksınız, özellikle yukarıdaki dolaplarda ve kısa boylu kullanıcılarda çok sorun yaratan bu durumdan kurtulacaksınız. Kapağınızı ihtiyacınız olan şeyi alacak kadar açacak ve sonra kolayca kapatabileceksiniz.

 

3) Artık kapağınıza hangi ürünün tam uygun olduğunu düşünmek zorunda kalmayacaksınız : Piyasadaki tüm ürünlerde kapağınıza tam doğru ürünü seçmeniz çok zor. Gazlı pistonlarda 60N, 80N, 100N, 120N, 150N gibi bir çok çeşidi var ve doğru ürünü almazsanız kapağınızı bozuyor veya kaldırmıyor kısa sürede. Diğer tüm kalkan kapak makaslarında da her kapağı kaldırmak için farklı ürün gerekiyor ve bunu anlamanız çok zor. Fakat Marelli STOP makas bu sorunu da çözdü. Çünkü bu ürünün geniş güç ayarı sayesinde, kapağınızın yüksekliği 30 cm ile 42 cm arasındaysa , genişliği de 60 cm ile 74 cm arasındaysa, kapağınıza tam uyum sağlıyor. Eğer kapak yüksekliğiniz düşerse, uyabileceği kapak genişliği de artıyor. Örneğin kapağınız 38 cm yüksekliğindeyse, 90 cm genişlikteki kapağa dahi uygulayabiliyorsunuz. Çok daha pahalı markalarda dahi bu kadar geniş bir kapak ölçü ayarı bulunmuyor. Yani kapakların %95 ine bu ürün uyuyor. Bir güçlü modelinin daha ağır kapaklara dahi uygulanabilmesi de cabası, yani kapağınız çok daha büyükse ve diğer %5 lik dilimdeyseniz de size çözüm sunuyor, onun açıklaması da aşağılarda geliyor.  

 

4) Artık kapağınız sertçe çarpmayacak ve yavaşça kapanacak : Öncelikle belirtelim bu ürünün yavaş kapatma özelliği yok ama çok kolay bir şekilde kapağınızı frenli olarak kapatabilirsiniz. Nasıl mı? Çok kolay bir şekilde 1 adet menteşenizi, Marelli FRENLİ menteşe ile değiştirirseniz, kapağınız kendini yavaşlayarak kapatacak ve çarpmayacak. Yani diğer ürünlerin aksine kapağınız sessiz ve sorunsuz bir şekilde kapanacak. Menteşenizi frenli menteşeyle değiştirirken, bir tek düz mü deveboynu mu menteşe olduğuna dikkat etmeniz gerekir. Marelli FRENLİ menteşeyi satın almak için TIKLAYINIZ.

 

5) Artık kimseye ihtiyaç duymadan 5 dk içerisinden montaj yapabileceksiniz : Ürünün içinden montaj için gerekli vidalar çıktığı gibi, montajı çok kolaylaştıran yapışkanlı montaj şablonu da içinden çıkmaktadır. Bu şablonları kapağınıza yapıştırarak kolay delikleri açabilecek ve hemen montajını yapabileceksiniz. Yani yanlış ölçtüm, ayarı tutmadı vs gibi dertleriniz olmayacak, bir metreniz olmasa bile kolayca monte edeceksiniz. Ayrıca ürün montaj videosunu da aşağıda bulabilirsiniz, bu sayede kolayca ürünün montajını yapabilecek ve tüm sorunlarınızdan kurtulabileceksiniz.

 

6) İnanılmaz şık tasarım ile mutfağınıza kalite katacak : Diğer ürünlerin aksine kaplaması ve görüntüsü ile kapaklarınızda çok şık duracak ve mutfağınıza değer katacak. 

 

7) Uzun ömürlü kullanım imkanı : Diğer ürünlerin aksine bu üründe yağ veya gaz bulunmamaktadır, tamamen mekaniktir. Bu da zamanla yağ kaçması, gazın patlaması gibi sorunların olmamasına ve diğer ürünlerin aksine uzun ömürlü olmasına sebep olmaktadır. Marelli kalitesiyle satılan ürün sizi sürekli yeni ürün aramak derdinden kurtaracak.

 

8) Çok ağır kapaklara bile uyum sağlayan modeli (opsiyonel) : Bu ürünün kapakların %95 ine uyduğunu söylemiştik, fakat siz diğer %5 in içindeyseniz dahi, size bir seçim şansı sunuyoruz. Ürünün STOP-H ağır kapak modeli ile kapağınızın yüksekliği 38 cm ile 50 cm arasında , genişliği de 65 cm ile 100 cm (1 metre) kapağa ağır kapak için modeli alarak o kapaklarınızda dahi çok uygun maliyetle ürün alabilirsiniz. Kapak ölçüleri için resim galerisine bakabilirsiniz.  

 

* Eski menteşeniz frensizse ve frenli menteşe almak isterseniz bu ürünü alabilirsiniz : https://www.hirdavatfirsati.com/marelli-frenli-pistonlu-stoplu-hidrolikli-dolap-icin-mentese-yavasca-kapar   MENTEŞELERİN DÜZ, DEVEBOYNU VE SÜPER DEVEBOYNU çeşitlerinin nasıl anlaşılabileceğini anlamak için bu videoyu seyrediniz : https://youtube.com/shorts/aQ7PIRhwbCc?si=_AK8oh5SKwKlCDYc

 

* NOT : Eski vida deliklerinizi kapatmak için ilgili ürünlerden yapışkanlı vida tapasını satın alabilirsiniz. Linkini de buradan verelim : https://www.hirdavatfirsati.com/pacific-yapiskanli-vida-tapasi

 

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor