HirdavatFirsati.com
Bu ürünün kategorileri:
Evye Çeşitleri (Ukinox)
Paslanmaz evyeler
Compact serisi (tezgah üstü evye)

Ukinox Compact tek gözlü paslanmaz krom evye (43,5x76)


Ukinox Compact tek gözlü paslanmaz krom evye (43,5x76)
Ürün Kodu  :  384062
Fiyatı  :  59,00 TL + KDV
Toplam Fiyatı  :  69,62 TL (KDV Dahil)
Havale ile  :  66,14 TL (KDV Dahil) (%5)
Taksitle  :  13,92 TL x 5 (KDV Dahil)
  Damlalık yönüne göre :
  Yüzey dokusu :
 
 

    
    
    
    

Dış ebat ölçüleri :435 x 760
Derinlik :170 mm
Yüzeyi :Parlak
İçindekiler :Sifon, klips ve contaları
Malzeme :304 kalite paslanmaz çelik

UKINOX COMPACT 304 PASLANMAZ KROM EVYE (TEK GÖZLÜ) (CO760.435GT)

* Ukinox evyeler piyasadaki ucuz evyelerden et kalınlığı, malzeme kalitesi ve işçiliği ile hemen kalitesini farkettirmektedir. Kaliteli evye arayanlar için uygun evye fiyatları ve çok değişik evye modelleri ile çok iyi bir seçimdir.

* Ukinox markalı tüm ürünler kullanım şartlarına uygun olarak kullanıldığı takdirde ASLA PASLANMAYAN 304 kalite (%18 krom, %10 nikel malzeme) paslanmaz çelikten üretilmektedir. Piyasada satış fiyatlarını düşürebilmek amacıyla 201 ve 202 kaliteli paslanmaz çelikten üretilen evyeler satılmaktadır; bu ürünler hem hijyenik açıdan sakıncalıdır hem de bir süre kullandıktan paslanma yapmaktadır.

* Ukinox markalı ürünler TSE , CE (Avrupa Kalite standartları belgesi), NGA ve ANSI (Amerikan Kalite standartları sertifikası) belgelerine sahiptirler. Sadece bu belgeler dahi ürünler kalitesini göstermek için yeterlidir.

* Ürünlerin fiyatlarına sifon, klips ve contaları dahildir. Kısa bir süre devam edecek olan kampanyamız süresinde kargo bedeli de fiyatlara dahildir.

* Ürünün bilgileri :

   Dış ebatları : 43.5 cm (genişlik) x 76 cm (boy)

   Derinlik       : 170 mm

   Genişlik       : 390 mm 

   Yüzey          : Parlak (Saten)    (Dekorlu ya da keten dokulu olarak geçen tipini istiyorsanız ürünü satın alırken bu şekilde seçebilirsiniz)

   Malzemesi   : 304 kalite paslanmaz çelik (%18 krom + %10 nikel)

   Çöp öğütücüsü kullanımına uygundur.

   Ürünün tüm teknik çizimlerini, kesim ölçülerini ve kabine ölçülerini diğer resimleri Fotoğraf galerisi bölümünden bulabilirsiniz.

* Ürünle ilgili aksesuarları da satın almak için tıklayınız.

* Evyeleri satın alırken damlalığın sağda mı yoksa solda mı olması gerektiğini kesinlikle belirtiniz.

NOT : Lütfen ürünleri seçerken montaj ölçülerini ve ürünlerin ölçülerini çok iyi inceleyiniz, özel sipariş olarak kargo dahil size gönderileceği için iade alma şansımız bulunmamaktadır.

NOT : Ürünlerin kargodan teslim alınırken çok dikkatli incelenmesi gerekmektedir. Eğer kargo esnasında ürüne bir zarar gelmişse veya bir üretim hatası bulunmaktaysa zabıt tutturularak kargoya geri verilmesi gerekmektedir. Müşterilerimizin zarar görmemesi için bu konuya dikkat etmeleri önemle rica olunur.Hakkımızda   |   Müşteri Hizmetleri   |   İletişim   |   Bulamadığını Söyle   |   Sıkça sorulan sorular   |   Ödeme ve Teslimat Şartları   |   Gizlilik & Güvenlik   |   Tüketici Hakları & Alışveriş Şartları


Akıllı Ticaret E-Ticaret Çözümü