Alarmlı pimapen emniyet kilidi (pencere, kapı güvenlik emniyet mandalı) | Güvenlik ürünleri | Diğer ürünler | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

175,20 TL
(KDV Dahil)
%5 Havale İndirimi

ad.
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 3,50 TL

PVC PENCERELER (KAPILAR) İÇİN ALARMLI GÜVENLİK MANDALI (PİMAPEN GÜVENLİK KİLİDİ)

* Artık günümüzde tüm pencereler ve balkon PVC veya alüminyum olarak kullanılıyor. Malesef ki dışarıya açılan bu pencere ve kapılar hırsızlara karşı evinizin en zayıf noktasıdır. Rahatlıkla açılabilen bu kapılar ve pencerelerden hırsızlar sıklıkla evlere giriyor, bu sebeple evinizde önlem almanız gereken ilk yerler bu noktalardır.

* PVC güvenlik kilidi burada devreye girmektedir, üstten takılan bu ürün hırsızlar pencerenin veya kapının kilidini açsa dahi içeriye girmelerini zorlaştıracaktır.

* Şimdi Türkiye'de ilk defa yapılan alarmlı pimapen kilidi yine Türkiye'de online olarak ilk defa www.hirdavatfirsati.com online satış sitemizde satışa sunulmuştur.

* Benzer ürünlerden farklı olarak kurcalandığında ve yerinden çıkarılmaya çalışıldığında alarmı çalmaktadır ve hırsızı girmeden önce caydırmaktadır. Diğer alarm ürünleri hep hırsız girdikten sonra devreye girer, halbuki bu ürün hırsız girmeden engellemektedir.

* Pimapenin üzerine gelen alarmlı pimapen kilidi pencere esneyince alttaki düğmesine basmakta ve alarmı devreye sokmaktadır. Yani pencereniz zorlanmaya başlandığında dahi alarmı çalar ve hırsız daha fazla pencerenizi ya da kapınızı zorlamaz ve kaçar. Çünkü daha pimapen kilidini devreden çıkarması ve normal kilidinizi açması gerekmektedir, alarm çalarken de bunu yapmaları çok zordur.

* Ürünün hammaddesi zamaktır, piyasada bulunan plastik ürünler ucuz fiyatlarına karşılık kolaylıkla kırılmaktadır. Bu ürün ise kırılmaya karşı dayanıklıdır.

* Benim evim 3. katta bana gerekmez demeyin, hırsızlar 5.kata kadar rahatlıkla tırmanabiliyorlar; çünkü biliyorlar ki evlere girmenin en kolay yolu bu alüminyum pencere ve kapılar. O yüzden önleminizi alın önceden.

* Sırf hırsızlarla da alakalı değildir bu ürünün kullanımı, çocuklarınızı korumanın en kolay ve güvenli yolu da bu ürünü takmak. Bildiğiniz gibi yaramazların en büyük eğlencesi kapı ve pencereleri açmaya çalışmak. Bu ürünü yukarıda bir yerden takarsanız hem kapı ve pencerelerinizi açamazlar, hem de açmaya çalıştıklarında alarm çalmaya başlayacağı için daha fazla uğraşmalarına izin vermeden hemen içeri koşup olaya müdahale edebilirsiniz. Bizce bu özelliği hırsızlara karşı korumadan çok daha önemli bir özellik, çünkü daha kıymetli bir varlığımız yok korumak için. 

* Sürme kapınız varsa, onun için alarmsız olan üründen satın almak isterseniz tıklayınız

* Fiyat, 1 adet için kampanyalı fiyatıdır.

* Renk seçenekleri : Beyaz , açık kahve (renk seçeneklerini sepetteyken seçebilirsiniz)

* Şimdi çelik kapılar ve cam balkonlar için de kullanabileceğiniz INOX renkli olanı da geldi, artık çelik kapılarınızı da alarmlı emniyet mandalı ile koruyabileceksiniz. Renk seçeneklerinden inox renkli olanı seçebilirsiniz.

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor