Çelik kapılar için hırsızlara karşı antrasit gri alarmlı emniyet mandalı (kilidi) | Çelik Kapı Aksesuarları | Kapı Aksesuarları | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

Kargoya Verilis Süresi: 
Bugün Kargoda
218,40 TL
(KDV Dahil)
%5 Havale İndirimi
Stokta Yok
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 4,37 TL

ÇELİK KAPILAR İÇİN ANTRASİT GRİ ALARMLI GÜVENLİK MANDALI (PİMAPEN GÜVENLİK KİLİDİ)

* Çelik kapılarda da artık alarmlı emniyet mandalı kullanabilirsiniz. Sektörde çığır açan bu ürün sayesinde kapınızı hırsızlara karşı çok daha kuvvetli hale getirebilirsiniz.

* Alarmlı çelik kapı güvenlik kilidi sayesinde hırsızlar pencerenin veya kapının kilidini açsa dahi içeriye girmelerini zorlaştıracaktır. 

* Şimdi Türkiye'de ilk defa yapılan alarmlı çelik kapı emniyet kilidi yine Türkiye'de online olarak ilk defa www.hirdavatfirsati.com online satış sitemizde satışa sunulmuştur. Normalde 60,00 tl ye satılması gereken bu ürün çok uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır.

* Benzer ürünlerden farklı olarak kurcalandığında ve yerinden çıkarılmaya çalışıldığında alarmı çalmaktadır ve hırsızı girmeden önce caydırmaktadır. Diğer alarm ürünleri hep hırsız girdikten sonra devreye girer, halbuki bu ürün hırsız girmeden engellemektedir.

* Çelik kapılarınızda kapı açılınca alttaki pimini ittirmekte ve alarmı devreye sokmaktadır. Yani kapınız zorlanmaya başlandığında dahi alarmı çalar ve hırsız daha fazla kapınızı zorlamaz ve kaçar. Çünkü daha pimapen kilidini devreden çıkarması ve normal kilidinizi açması gerekmektedir, alarm çalarken de bunu yapmaları çok zordur.

* Ürünün hammaddesi zamaktır, piyasada bulunan plastik ürünler ucuz fiyatlarına karşılık kolaylıkla kırılmaktadır. Bu ürün ise kırılmaya karşı dayanıklıdır.

* Fiyat, 1 adet için kampanyalı fiyatıdır.

* ANTRASİT GRİ rengiyle kapınızdaki aksesuarlarla çok daha iyi uyum sağlayacaktır. Sarı aksesuarlarınız dahi olsa çok göze batmaz ve şık durur.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor