Kale 264 tuzaklı sistem barel ve mandallı tuzaklı sistem barel seti (ikili set barel)) | Standart bareller | Bareller (Kapı göbeği) | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

İNDİRİM!
20%
492,06 TL
395,30 TL
(KDV Dahil)
%5 Havale İndirimi

ad.
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 7,91 TL
Rengi ::
Saten
Tipi ::
Tuzaklı
Boyu ::
68 mm

KALE 264 MANDALLI TUZAKLI SİSTEM BAREL + TUZAKLI SİSTEM BAREL (2 BAREL TEK ANAHTARLA AÇILACAK - MASTER SİSTEMLİ) SETİ

* Kale Kilit yine çok önemli bir sorununuzu çözdü ve tabi ki bunu da yine Türkiye'de ilk defa Kale Kilit 'in en büyük bayilerinden olan www.hirdavatfirsati.com online satış mağazamızdan alabilirsiniz. Yeniliklerin öncüsü www.hirdavatfirsati.com sizlerin güvenlik problemlerinizi çözmek için Kale Kilit 'le beraber sürekli çalışıyor.

www.hirdavatfirsati.com online satış sitemiz Kale Kilit 'in İzmir bölge bayisidir ve sadece orijinal , açılmamış ürünleri satar. Piyasada çok çeşitli internet sitelerinde daha ucuz ürünler bulabilirsiniz, fakat hem garanti konusunda hem de ürünlerin orijinalliği konusunda sorun yaşayabilirsiniz. Fiyatlarımız zaten piyasanın çok altında olmasına rağmen ufak fiyat farkları için bu riskleri almamanızı tavsiye ederiz. Eğer bayilik bilgilerini görmek isterseniz lütfen yetkili satıcı belgelerimiz için TIKLAYINIZ. Yani risk almayın, www.hirdavatfirsati.com 'dan alın.

* Eski barellerin en önemli sorunu neydi? Hırsızların kapınızdaki bareli kırıp (ki bu işlem 10 saniye falan sürer) kendi barellerini sokmak ve kapınızı kendi evleriymiş gibi kolayca açmaktı. Tuzaklı bareller bu sorunu kökten çözüyor. Uç tarafındaki kısım kırmaya çalışınca kopuyor ve kalan kısım da çok kısa olduğu için, hırsız kalan parçayı kıramıyor ve kapınızı açamıyor dolayısıyla. Daha da güzel kısmı bu kısım kopup hırsız kaçtıktan sonra, sizin çilingire kapınızı açması için ekstra para vermenize gerek kalmıyor; çünkü anahtarınızla yine kapınızı açabiliyorsunuz. Yani hem hırsızı kaçırıyor, hem de boşuna para kaçırmanızı önlüyor.

* Bu ürün diğer bir sorununuzu da çözüyor. Kapınızda bir mandallı tuzaklı barel, bir de normal tuzaklı barel kullanılacak. Mandallı barel sayesinde kolaylıkla kapınızı kilitleyebilecek ve mandalsız barelin arkasına koyabileceğiniz anahtar sayesinde de hem güvenlik hem de kullanım kolaylığı sağlayacaksınız.

* Fakat en önemli avantajı sona sakladık, artık bir çok anahtarla uğraşmanıza gerek kalmayacak. Hem güvenli hem de kullanışlı olan bu iki bareli tek anahtarla açabileceksiniz. Tek fişe yapılan bu barelleri aynı anahtarı kullanarak açabilirsiniz. 

* Bu barelleri almak için acele edin, bugün sipariş verin ertesi gün evinize takın.. 

 

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor