Kale 164 ASYN (UZUN TİP) 71 mm PİLİ DEĞİŞEBİLEN mandallı tuzaklı ALARMLI barel (silindir, kilit göbeği) | Özel güvenlikli bareller | Bareller (Kapı göbeği) | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

İNDİRİM!
27%
2.700,00 TL
1.973,40 TL
(KDV Dahil)
%5 Havale İndirimi
ad.
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 39,47 TL
Boyutları ::
71 mm
Rengi ::
Saten
Tipi ::
Tuzaklı ve alarmlı

KALE 164 ASYN PİLİ DEĞİŞEBİLEN MANDALLI TUZAKLI ALARMLI BAREL (KAPI GÖBEĞİ, SİLİNDİR)

* Türkiye'de ilklerin öncüsü Kale Kilit'ten piyasayı kökten değiştirecek yeni bir ürün ve tabi ki Türkiye'de tüm firmalardan ve sitelerden önce yine ilklerin öncüsü www.hirdavatfirsati.com 'da satışa sunuldu.

* NOT : Kale Kilit ürünlerini alırken bizim gibi direk Kale Kilit bayilerinden almanızı tavsiye ederiz. Çünkü piyasada ucuza ürün satanların faturaları düzgün olmuyor, yarın öbür gün kapanıyorlar, farklı boyda ürün gönderebiliyorlar ve muhatap bulamıyorsunuz. Firmamız 35 senedir Kale Kilit bayisi olduğu için tüm Kale Kilit ürünlerinde her zaman karşınızda muhatap bulabilirsiniz ve ürünlerin orjinalliğinden ve faturasından her zaman emin olabilir ve garanti konularında ileride sıkıntı yaşamazsınız. 

* Sitemizde kampanyada olan bu ürünü kısa tiplerden dahi daha uyguna veriyoruz. Ürünün boyu 71 mm uzunluğunda gelmektedir.

* Bu ürünün PİLİ DEĞİŞEBİLEN modeli Türkiye'de yine İLK DEFA sitemizde satılmaya başlandı. Eski modelle aynı özelliklere sahip olan bu üründe eski ürünün en kötü özelliği olan pilinin değişememesi durumu artık sona erdi. Bu üründe pili kendi başınıza değiştirebileceksiniz. Ayrıca sesli ve ışıklı ikaz ile "Pili azaldı" uyarısı vermektedir. 

* Kale tuzaklı barelin ne kadar güvenli bir barel olduğundan ürünün açıklamasında bahsetmiştik, şimdi bu güvenlikli barel Türkiye'de (ve muhtemelen Dünya'da) ilk defa ALARM sistemiyle birleştirildi ve DÜNYA'DA İLK OLARAK ALARMLI BAREL Kale Kilit tarafından satışa sunuldu.

* Barel değişiminin nasıl yapılacağını aşağıdaki videomuzdan görebilirsiniz.

* Aşağıda barelin açıklamasını okuyabilirsiniz :

En çok kullanılan hırsızlık yöntemlerinden biri olan silindirin kırılmasıyla gerçekleştirilen hırsızlık olaylarına karşı geliştirilen Kale Kilit’in yeni ürünü Kale Alarmlı Silindir içindeki aktivasyon çubuğunun kırılmasıyla silindirin içindeki alarm devresini de tetikleyerek çıkardığı yüksek sesin yarattığı caydırıcılık özelliğiyle yaşam alanlarında yüksek güvenlik sağlıyor.

Türkiye’de bir ilk olan KALE ALARMLI SİLİNDİR, Kale Tuzaklı Silindir ’in geliştirilmiş bir versiyonudur. Silindirin kırılmasıyla kilide ulaşılmasının engellemesinin yanı sıra içindeki alarm sisteminin devreye girmesiyle de iki aşamalı koruma sağlıyor. Tuzaklı kısmı kırıldığında mekanik olarak kilide kolayca ulaşılması zorlaşırken, aynı anda çalan alarm ile art niyetli kişilerin başka açma yöntemlerini denemesi engelleniyor.

Kale Alarmlı Silindir’in diğer güvenlik ürünlerinden en büyük farkı; hırsızın mekâna girmeden sesli uyarı vererek mekanı korumasıyla dikkat çekiyor. Diğer alarm sistemlerinde, kapı açıldığında devreye giren mandal, kapı üzerine ve eşiğine bağlanan manyetik anahtar vb. ürünler, art niyetli kişiler eve girdikten sonra devreye girerek koruma sağlarken, KALE ALARMLI SİLİNDİR ise henüz eve girmeden yani kapı dışındayken aktif hale gelerek sesli uyarı vermesi ile benzersiz bir özellik sunmaktadır. Buna ek olarak bazı durumlarda yetkili kişilerin kapıyı açmaları durumunda bile zamansız bir şekilde devreye girerek rahatsızlık vermektedir. Kale Alarmlı Silindir’de ise silindir kırıldığında, yani gerçek bir hırsızlık girişiminde iki aşamalı (mekanik ve sesli) uyarı sistemi devreye girmektedir.

Kullanıcı herhangi bir ek aparata, kablo ya da vidalamaya ihtiyaç duymadan standart bir silindiri değiştirir gibi alarmlı silindiri kolaylıkla değiştirebiliyor.

Üretim tarihinden itibaren yaklaşık 6 yıl pil ömrü olan alarm sistemi, pili bittiğinde mekanik olarak kullanılmaya devam ediyor. Kırılma sonrası ortaya çıkan 80 dbA şiddetindeki ses, yaklaşık olarak 30 dakika boyunca uyarıda bulunarak rahatsız ediyor. Ahşap ve çelik kapıya göre değişiklik gösterebilecek 80 dBA şiddetindeki ses seviyesi Tübitak - UME tarafından sertifikalandırılmıştır. 

Kod 164 ASYN
Birim Ağırlığı 366 gr.(+)
Koli İçi Adet 6
Koli Ölçüsü 18,7x25,5x9,3 cm
Koli Ağırlığı 2346 gr.(+)

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor