Kale 164 CEC tüpten şifreli yüksek güvenlikli silindir barel (DİREK KALE KİLİT BAYİSİNDEN) | Özel güvenlikli bareller | Bareller (Kapı göbeği) | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

İNDİRİM!
20%
1.098,58 TL
879,10 TL
(KDV Dahil)
%5 Havale İndirimi
ad.
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 17,58 TL
Renk ::
Saten
Marka ::
Kale Kilit
Boyu ::
68 mm silindir

KALE 164 CEC TÜPTEN ŞİFRELİ YÜKSEK GÜVENLİKLİ SİLİNDİR

* Kale Kilit 'in en son çıkardığı bu bareli ile hırsızlığa karşı tüm önlemleri almış oluyorsunuz. 

* NOT : Kale Kilit ürünlerini alırken bizim gibi direk Kale Kilit bayilerinden almanızı tavsiye ederiz. Çünkü piyasada ucuza ürün satanların faturaları düzgün olmuyor, yarın öbür gün kapanıyorlar, farklı boyda ürün gönderebiliyorlar ve muhatap bulamıyorsunuz. Firmamız 35 senedir Kale Kilit bayisi olduğu için tüm Kale Kilit ürünlerinde her zaman karşınızda muhatap bulabilirsiniz ve ürünlerin orjinalliğinden ve faturasından her zaman emin olabilir ve garanti konularında ileride sıkıntı yaşamazsınız. 

* 68 mm uzunluğunda, 5 anahtarlı ve saten renklidir.

 

* Ürünün özelliklerini şöyle sıralayabiliriz :

 

1)      Tüpten şifreli yapısı ve dolayısıyla maymuncukla açılmasının zor olması :

Şöyle ki, eski barellerin hepsinde anahtarın girdiği tüpün içinde tek yerden şifre var ve hırsızlar bunlara karşı şu anda maymuncuklarını geliştirmiş durumdalar. Bu maymuncuğu içeri sokuyorlar ve barelin içini bozarak mandalı çevirip kapıyı açabiliyorlar. Bu barel de bu soruna çözüm bulmak için çıkarıldı. Tüpün içinde üç yerden şifre bulunduğu için bu geliştirilen maymuncuklar bu bareli açmakta zorlanıyorlar. 

 

2)      Özel anahtar yapısı  :

Tabi bu tüpten şifreli yapısı anahtarının da özel  olmasına sebep oluyor. Bareli alınca göreceksiniz, anahtarın iki tarafının yanı sıra üst ve alt tarafında da özel şifreleri bulunuyor. Yani noktalı anahtar diye bildiğiniz barelin 4 tarafında da noktalar olduğunu düşünün. İçinden 5 adet anahtar çıkıyor.

 

3)      Barelin alt kısmındaki komple çelik takviyesi :

Bu da barelin diğer özelliği, alt kısmındaki özel alaşımlı çelik sayesinde barel kırılmaya karşı çok dayanıklı. Çelik dediğime bakmayın, çelik olsa kolayca kırılır. Bu madde özel alaşımı sayesinde çelikten daha esnek ve bu sebeple kırılmaya karşı daha dayanıklı. Hırsızların en çok kullandığı yöntemin bareli kırarak kendi barellerini koyup kapıyı açmaktır. İşte bu barel, bu yöntemi de bertaraf ediyor.

 

4)      Matkapla delinmeye karşı dayanıklı olması : 

Özel tüp malzemesi sayesinde matkapla delinmeye karşı da diğer barellere göre çok daha dayanıklıdır.  Gövdesinde delinmeye karşı çelik pimler bulunmaktadır, bu da matkapla delinmeye çalışılması durumunda muvakemet göstermesini sağlamaktadır.

 

Özetleyecek olursa maymuncukla açılmaya, matkapla delinmeye, kırılmaya karşı güvenlik sunan bu barelle 4 ü 1 arada misali güvenlik sorununuzu çözmüş olacaksınız. Biraz pahalı diğerlerinden ama değer vereceğiniz ekstra paraya.

 

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor