Kale 164/KTB S 68 mm saten Tuzaklı Sistem Barel | Standart bareller | Bareller (Kapı göbeği) | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

YENİ
317,40 TL
(KDV Dahil)
%5 Havale İndirimi
adet
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 6,35 TL
Birim Ağırlığı ::
246 gr
Renk ::
Saten
Kod ::
164 KTB S
Koli içi adeti ::
12 adet
Boyu ::
26-10-32 mm (68 mm)
Anahtar sayısı ::
3

KALE 164 KTB S 68 mm TUZAKLI SATEN SİSTEM BAREL


* 68 mm uzunluğunda saten TUZAKLI SİSTEM BAREL, 3 ANAHTARLI

* TUZAKLI SİSTEM BAREL ÖZELLİKLE BARELİ DIŞARDAN KIRARAK KAPIYI KOLAYLIKLA AÇAN HIRSIZLARA KARŞI GELİŞTİRİLMİŞ ÖNEMLİ BİR YENİLİKTİR.

* HIRSIZ BARELİN ARKADA KALAN KISMINI KIRMAYA ÇALIŞIRSA BARELİN BİR PARÇASI KOPACAKTIR, FAKAT KALAN KISIM İÇERİDE KALACAĞI İÇİN KENDİ BARELİNİ KULLANARAK KAPIYI AÇMALARI MÜMKÜN OLMAYACAKTIR.

* AYRICA EV SAHİBİ SONRADAN KENDİ ANAHTARINI KULLANARAK İÇERİYE GİREBİLECEK VE KAPIYI AÇMAK İÇİN ÇİLİNGİR ÇAĞIRMAYA GEREK KALMAYACAKTIR.

* Bu ürünü alacaksanız ve kapınızda iki barel varsa, üst taraftaki bareli de mandallı tuzaklı barel ile değiştirmenizi tavsiye ederiz. Hem kapınızda 2 adet tuzaklı barel olacak hem de iki bareli de tek anahtarla açabileceksiniz. Fiyatı da çok uyguna gelen bu ürünle hem konforu hem de güvenliği yaşayacaksınız. Bu ikili tuzaklı seti incelemek için TIKLAYINIZ

* Aşağıdaki videodan eski barelinizi yenisiyle nasıl değiştirebileceğinizi görebilirsiniz.

http://www.dha.com.tr/haberdetay.asp?Newsid=153166 internet sitesindeki haber de hırsızların en sık kullandıkları yöntemin bu olduğunu görebilirsiniz, bu tip hırsızlıkları önlemenin en iyi ve ekonomik yolu tuzaklı barel kullanmaktır.

 * Kapınızdaki iki çeşit bareli de aynı anahtarla açma fırsatını da www.hirdavatfirsati.com olarak sunuyoruz. Eğer iki ürünü de aynı cins (german barel ve mandallı german barel; veya bilyalı barel ve mandallı bilyalı barel; veya aynı cins barelden 2 adet) alırsanız, bu iki barele master yaptırıyoruz ve bu sayede tek bir anahtar ile iki kilidinizi de açabiliyorsunuz. Yani artık 2 çeşit anahtar taşımanıza gerek kalmıyor. Bunun için master bölümüne girip, kaç adet master yaptırmak istediğinizi seçiyorsunuz. Örneğin 2 bareli önlü arkalı master yaptıracaksanız 4 adet master satın alıyorsunuz (tek taraflı master isterseniz 2 tane master alacaksınız, fakat evler için uygun değildir tabi ki bu, barelin içeriden de açılması gereklidir.). Bu master sistemi gerçekten çok kullanışlı bir sistem ve uzman ellerde yapıldığı için de hiçbir sorunla karşılaşılmıyor. Eğer master sistemi isterseniz 3 iş günü içerisinde siparişiniz hazırlanıp size gönderilecektir.

NOT : Eski barelinizi değiştiriyorsanız, barelinizin uzunluğunu ölçmeniz tavsiye edilir. En yaygın kullanılan boy 68 mm uzunluktur.

  • Gövde : MS 58 Pirinç. Parlatılmış. Standart profil. Delinmeye karşı 2 adet çelik pim takviyeli. (Opsiyonel: Saten nikel kaplamalı).
  • Anahtar : Pirinç. Nikel kaplamalı. Multikanallı. Sistem. 3 adet. 
  • Anahtar Kombinasyonu : Bilgisayar teknolojisi. 
  • Yaylar : Paslanmaz çelik(inox)
  • Pimler : MS 58 özel çekme pirinç.

TS-EN 1303

 

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor