Doğanlar Topkapı Altın Kaplama Rozetli prinç Kapı Kolu | Özel Sipariş Kapı Kolları | Kapı Kolları | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

348,10 TL
(KDV Dahil)
330,70 TL Havale Fiyatı
takım
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 10,44 TL
Renk :
Altın rengi
Hammaddesi :
1.Sınıf Pirinç
Garanti süresi :
5 sene

DOĞANLAR TOPKAPI LAK ALTIN KAPLAMA ROZETLİ KAPI KOLU

NOT 1 : Özel sipariş kol olup şahsınıza özel üretileceği için beğenmeyip iade edilme şansı yoktur. (Kapı kolları garantili olduğu için fabrikadan doğan bozukluklarda ve kullanım süresince garantisi devam etmektedir. Bu koşullarda iade edilebilmektedir.)

NOT 2: Özel sipariş ürünlerde 10 gün gibi üretim süresi verilmektedir.  

Özellikleri :

* Doğanlar lak altın kaplama kapı kolları görüntüsü ve kalitesiyle kapının üzerinde bir mücevher gibi parlar.

*Doğanlar Kapı Kollarında 1.sınıf Makina Kimyanın prinç malzemesi kullanıldığı , diğer firmalar gibi hurda prinç kullanılmadığı için kırılmaya karşı dayanıklılığı çok fazladır.

*Doğanlar Kapı Kollarında allen vidası kullanıldığı için demir kapı koluna girdikten sonra demiri sıkıştırır ve vidalara yük binmesini engeller; böylece zamanla yerinden çıkması, elde kalması gibi sorunlar bulunmamaktadır.

*Doğanlar Kapı Kollarında en son model makineler ve 1.sınıf kaplama malzemesi kullanıldığı için kaplama kalitesi çok fazladır, böylece paslanmaya karşı son derece dayanıklıdır.  

*Paslanmaya ve kırılmaya karşı dayanıklı olması sebebiyle uzun yıllar kullanabilirsiniz. Yazlıklarda da kullanılması uygundur. Sadece tuz ruhu ve domestos gibi kimyasal maddeler kullanarak temizlenmemesi gerekmektedir.

*Tüm ürünler kalite kontrolden geçirildikten sonra paketlenmektedir.

* Albrifin kaplama özel bir kaplama olup orijinal prinç kaplama üzerine yapılan ilave daha güçlü bir kaplama çeşididir; bu sebeple normal prinç kollara oranla çok daha dayanıklıdır.

Çeşitleri :

* Oda Kapı Kolu (İç kapılarda kullanılan kapı koludur. Sağ veya sol kapı diye bir ayrımı yoktur, her kapıya kullanılabilir.)

* WC Kapı Kolu (Tuvalet ve banyo kapılarında kullanılan kapı koludur. İçeride bulunan mandalı sayesinde anahtarların kaybolmasının önüne geçer ve kilitlemeyi kolaylaştırır. Asıl kullanım amacı güvenlik sebeplidir. Küçük bir çocuk veya yaşlı bir insan içeride kalırsa dışarıdan bozuk para veya tornavida ile müdahele edilebilir ve kapı açılabilir. WC kapı kolları için sağ ve sol kapı olması önemlidir, sipariş verilirken kapının dışarıdan hangi elle açıldığının söylenmesi gereklidir.)

* Yale Kapı Kolu (Dairelerin dış kapılarında kullanılan kapı kolu tipidir. Takım olarak kullanılabildiği gibi tek taraflı olarak da kullanılabilmektedir. Kapının dışarısında topuz veya çekme bulunuyorsa tek taraflı olarak kullanılmalıdır. Tek taraf kullanılacağı zaman kapının iç tarafından hangi elle açıldığının bilgisi verilmelidir.)

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor