TCM motorlu SESSİZ + GÜVENLİ manyetik elektrikli trajlı apartman kapı kilidi (motorlu otomat) + kartlı sistemi + trafosu + 25 çip | Demir Kapı Kilitleri | Kilitler | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

Kargoya Verilis Süresi: 
Bugün Kargoda
İNDİRİM!
17%
885,00 TL
731,60 TL
(KDV Dahil)
695,02 TL Havale Fiyatı
adet
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 21,95 TL

TCM YENİ AKILLI & SESSİZ & GÜVENLİ APARTMAN İÇİN MANYETİK ELEKTRİKLİ TRAJLI DEMİR KAPI KİLİDİ + KART OKUYUCU + 1 ADET HEDİYE AKÜLÜ TRAFO + 25 HEDİYE ÇİP

 

* Öncelikle özel olarak yaptırdığımız bu ürün 4 seneden fazladır satılıyor ve 1.000.000 kez açılıp kapama testinden geçmiştir. Ve çok bilinen markalarla aynı yerde yapılmaktadır, trafosunu da özel olarak ürettirilmektedir. Piyasada satılan ucuz ürünlerle karıştırmamanızı rica ederiz, o ürünler kısa sürede bozulabilmektedir. 

 

* Evet yeniliklerin öncüsü www.hirdavatfirsati.com yine size sektörde çığır açan bir ürünü sunuyor. Piyasada en çok bilinen markaların elektrikli otomatları dahi sorun yaratabilirken, bu manyetik elektrikli trajlı kilit bütün sorunlarınızı çözecek. Artık apartmanlarınızın kapıları hem sessiz kapanacak, hem daha güvenli olacak, hem de kartlı sistemin konforuna sahip olacaksınız. KISA SÜRELİ kampanyamız süresince (200 tl ye yakın değeri olan) 25 adet kartı ve 1 adet akülü trafoyu HEDİYE olarak yanında göndereceğiz. Kampanyamız bitmeden sipariş vermenizi öneririz.

 

* Ürünün en önemli özelliği dili olmaması ve manyetik kilitleme sistemiyle çalışmasıdır. Manyetik kilitleme sistemi nasıl çalışır? Kapı kapanınca kilit karşılığındaki mıknatıslı bölümü görünce dilini dışarı çıkarır. Böylece dil karşı tarafa geçer ve otomatik olarak kilitlenir.

 

* Bu ürünün diğer önemli özelliği de dış tarafında anahtarın olmasıdır, herhangi bir aksilikte dışarıdan anahtarla da açılabilmektedir.

 

* Bu sistemin size ne faydası vardır? İlk önemli faydası SESSİZ bir şekilde çalışmasıdır. Yani apartmanların en büyük sorunlarından olan gürültülü bir şekilde kapanma sorununu tamamen çözer. Bildiğiniz gibi normal kilitlerde dil olduğu için hidrolik yay kapıyı kapatmak için ekstra güç sarfetmek zorunda kalır. Bu da kapının gürültülü bir şekilde kapanmasına yol açar. Özellikle alt kattakileri çok rahatsız eden bu gürültü, bu ürün sayesinde ortadan kalkıyor.  

 

* İkinci önemli faydası hidrolik kapı yaylarının ömrünü uzatmasıdır. Bu dilin zorlaması sorunu ortadan kalktığı için hidrolik kapı yayı kapınızı rahatlıkla kapatacak, her önüne gelen yayı düzeltmek için ayarıyla oynamayacak ve bu sayede de hidrolik kapı yayınızı yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceksiniz. Bu bile size uzun vadede önemli bir kazanç sağlayacaktır.

 

* Ürünün diğer önemli özelliği ise kapınızı kilitlemesidir. Normal elektrikli otomatlarda sadece dil tutar kapıyı ve bu sebeple kapının hırsızlar tarafından açılması çok kolaydır. Fakat bu üründe kapı normal bir kilit gibi kilitlendiği için, ürün çok daha GÜVENLİDİR. Apartmanlarınızı güvenlik altına da almış olacaksınız bu ürünle yani.

 

* Bu inanılmaz özelliklerinin yanında ürünün diğer müthiş özelliği de ürünle birlikte gelen trafosudur. Ürünün akülü trafosu sayesinde, elektrik kesilse dahi kapınızı 4 saat boyunca açabileceksiniz. Zaten normalde olması gereken bu trafoyu ayrı olarak almaya kalksanız 200,00 tl sırf bu trafo tutar, fakat bu set içerisinde size bedelsiz olarak verilecektir, geçici kampanyamız süresince.

 

* Şu anda 100.000 kez açıp kapama testinden geçmiş olan ürün bu özellikleriyle bir kere alınır ve uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanılabilir. Diğer ürünler gibi 6 ayda bir değiştirmenize gerek kalmaz.

 

* Fiyatları ilk başta yüksek gibi görünse de, ürünün özel trafosuyla ve kart okuyucusuyla beraber satılması ve uzun yıllar kullanılabilmesi sayesinde piyasadaki ürünlerden çok daha ucuza gelmektedir. Dışarıdan su geçirmez bir kart okuyucu ve akülü trafo alsanız, diğer normal bir kilitle birlikte zaten bu fiyattan çok daha pahalıya gelecektir. Yani kısa ve uzun vadede bu ürün kesinlikle size çok daha uygun fiyatlara gelmiş olacaktır.

 

* Paslanmaz malzemeden yapılan kilit hem şık görünümü hem de paslanmaması sayesinde apartmanınıza değer katacaktır.

 

* Montaj için zaten setin içinden gereken tüm bilgiler çıkar. Yani eski kilidiniz çıkarıp bu yeni ürünü takmak işi bilen biri için çok kolay olacaktır.

 

* Tüm bu özelliklerin yanısıra , ürünün en önemli özelliklerinden biri kartlarının (veya çiplerinin) çok uygun fiyatlara gelmesi ve böylece diğer ürünlerin aksine size büyük bir maliyet avantajı sağlamasıdır. Eğer kart almak isterseniz, buraya TIKLAYABİLİRSİNİZ.

 

* Son olarak kapı açılmadığı takdirde 10 saniye içerisinde otomatik olarak kendini kilitleyen bu ürün, bu sayede de güvenlik açısından çok iyidir. Bildiğiniz gibi apartmanlarda çok kişi yaşar ve kapıyı açmak için zile basan çok olur. Diğer kilitlerde böyle zamanlarda kapı açık kalır ve büyük bir güvenlik açığı yaratır. Bu ürün sayesinde bu güvenlik açığı da kapanır.

 

* Ürünün iç tarafında kapıyı açmak için 3 yol sunar, 1. İç tarafındaki düğmeye basmak  2. Tutamağı çevirmek  3. Kart okutmak.

 

* Sağı ve solu yoktur, iki tarafa göre de ayarlanabilir.

 

* Ürüne kart eklemek de çok kolaydır, yöneticini kartını okutursunuz ve diğer kartları göstererek anında kullanıcı kartlarını oluşturabilirsiniz. 1.000 adet kart tanıtılabilmektedir.

 

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor