Marelli 280 kg elektromanyetik (elektro manyetik) kilit ve aparatları | Kart ve şifreyle açılan sistemler | Elektronik kapı kilitleri | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

İNDİRİM!
22%
3.720,00 TL
2.898,00 TL
(KDV Dahil)
%5 Havale İndirimi

ad.
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 57,96 TL
Çekme gücü ::
280 kg
Tipi ::
Elektromanyetik kilit
Marka ::
Marelli
Rengi ::
Gri

MARELLİ ELEKTROMANYETİK KİLİT SETİ (280 kg, L ve Z aparatlarıyla birlikte)

* Marelli elektromanyetik kilitler sürme kapı sistemlerinde, kilit kullanılmak istenilmeyen veya kullanıma uygun olmayan durumlarda kullanılmaktadır.

* Elektromanyetik kilitlerin kullanım prensibi mıknatısa benzer bir sistemle birbirini tutan iki parçadan oluşmasıdır. Bu setle birlikte 12V veren bir trafoyu kullanırsınız (tüm elektrikçilerde kolaylıkla bulabilirsiniz), açma butonunu bu trafoya bağlarsınız ve butona basıldığında elektromanyetik kilitlere gelen elektrik kesilir ve kapı açılır.

* Setin içinde L ve Z aparatları birlikte verilmektedir. Bu şekilde kapınız ne şekilde olursa olsun montaj için aparatlarınız olacaktır. Vidalar da içinden çıkmaktadır. 

* Kapıya üstten takılır.

* Bu tip 280 kg lıktır. Bunun anlamı 280 kg lık seti alırsanız, kapının açılması için 281 kg lık kuvvetle açmaya çalışılması gerekmektedir. Yani bu ürün piyasada satılan ve kolayca açılabilen 150 kg lık ürünlerden çok daha dayanıklı ve sağlamdır. 

* CE belgelidir.

* Dayanıklı ve sessiz çalışmaya sahiptir.

* LED göstergelidir.

* Setin içinden montaj şeması çıkmaktadır.

* Diğer özellikleri :

Kilit ölçüleri : 250mm uzunluk*47mm genişlik*25.5mm yükseklik
Karşılık ölçüleri:180mm uzunluk*38mm genişlik*11mm yükseklik
Tutma gücü : 280Kg (600Lbs)
Akım : 420mA@12V 
Yüzey ısısı: ?+20?
Çalışma ısısı : -10?+55?
LED IŞIK göstergeli
Anodize aluminyum gövde
Ahşap kapı, Demir kapı, Yangın kapısı için uygundur
Fail safe: Elektrik verildiğinde kilitlenir

 

* NOT : Elektromanyetik kilitlere kartlı (ve şifreli) sistemi uygulayabilirsiniz. Bunun için buraya tıklayıp şifreli geçiş kontrol ünitesini ve trafosunu satın alabilirsiniz. Bu sayede kartı gösterdiğinizde (veya şifreyi girdiğinizde) elektromanyetik kilitler açılacaktır.

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor