Marelli PASS şifreli ve bluetooth'lu çelik kapı kilidi (kapı göbeği, silindiri) | Kart ve şifreyle açılan sistemler | Elektronik kapı kilitleri | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

Kargoya Verilis Süresi: 
Bugün Kargoda
İNDİRİM!
29%
6.720,00 TL
4.788,00 TL
(KDV Dahil)
%5 Havale İndirimi

ad.
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 95,76 TL

MARELLİ PASS ŞİFRELİ KAPI GÖBEĞİ (KAPI SİLİNDİRİ, KAPI BARELİ)

 

* Zaten çok kullanışlı olan bu ürüne artık yeni bir SÜPER özellik daha eklendi. Artık MARELLI WIFI BLUETOOTH MODÜLÜ de satın alarak kilidinizi Dünya'nın neresinde olursanız olun açabileceksiniz. Tek yapmanız gereken bu modülü modeminize bağlamak ve kilidinizle eşleştirmek. Bluetooth yoluyla kilitle haberleşen bu modül, aplikasyondan açma düğmesine bastığınız anda kilidi açacak ve kapınızdaki arkadaşınız evinize girebilecek. Wifi Modülü 'nü ilgili ürünlerde bulabilir ya da bu linkten inceleyebilirsiniz : Wifi Modülü

 

* Sektörde çığır açan bu yeni ürün Türkiye'de ilk defa www.hirdavatfirsati.com 'da! Marelli kalitesi ve güvencesiyle satılan bu ürün yine ithalatçısından en uygun fiyatlarla size sunuluyor. 

 

* Daha önce sattığımız ve biten ilk partiden sonra yeni gelen bu ürün tamamen geliştirilmiştir. Geliştirilmiş bu versiyonu sayesinde ürünün bozulması iyice zorlaşmıştır. Çok daha sessiz çalışan bu ürünle kapılarınız çok daha rahat açılacaktır.

 

* Ayrıca yeni ürüne muhteşem bir özellik daha eklendi, artık Dünya'nın neresinde olursanız olun uzaktan kapınızdaki kişiye 1 SEFERLİK geçici şifre verebilecek, böyle şifrenizin kimse tarafından bilinmesini önleyerek yine de evinize giriş şansı verebileceksiniz. Seyahatte de olsanız, yurtdışında da yaşasanız; evinizde yangın mı çıktı, su mu bastı, çiçekler sulanmadı mı vs. gibi bir çok sorun kafanızı kurcalamayacak; evinize giriş izni hep yanınızda olacak. Bu inanılmaz özellik çok daha pahalı ürünlerde dahi bulunmuyor.

 

* AIR BNB tarzı ev kiralamalarda da çok işinize yarayacak bu özellik sayesinde. Evinizi kiraya vereceğiniz kişilere vereceğiniz şifre ile 2 gün boyunca (bu zamanı da siz belirleyebiliyorsunuz) evinize giriş izni verirken, bu süre bitiminde artık evinize giremeyecekler.

 

* Artık anahtar taşıma derdine son veren bu ürün ile kapılarınızda anahtar arama, içeride anahtarı unutma gibi tüm sorunlarınız sona erecek ve gerçek konforu yaşayacaksınız. 

 

* Kapınızı elektronik sisteme geçirmenin en kolay yolu olan Marelli PASS şifreli kapı göbeği ayrıca EN EKONOMİK çözümdür. Bu fiyata kapınızı hem şifreyle, hem cep telefonuyla  açabilmeniz inanılmazdır. 

 

* Kapınızı açarken yanınızda biri varsa ve şifrenizi görmesinden çekiniyorsanız, şifrenizi girerken önce ve sonra rastgele numaralar dahi girseniz yine de arada şifrenizi girince kapınızı açabilirsiniz ve kimse şifrenizi anlayamaz. Ayrıca bunu da yapmak istemezseniz kapınızı cep telefonunuzdan açar ve yine kimse şifrenizi öğrenemez. Yani size tam GÜVENLİK sunmaktadır.

 

* Ofisler ve fabrikalar için de harika bir çözümdür, hem kapınıza hiçbir tadilat yapmazsınız hem de çok ekonomik fiyata işinizi çözmüş olursunuz.

 

* Yeni üründe artık kapınız kalın dahi olsa bu ürünü kullanabileceksiniz, çünkü boyu ayarlanabiliyor. Yani tüm kapılarınızdaki barelleriniz yerine bu ürünü takarak anında şifreli sisteme geçmiş olursunuz. Montajı 10 dakikada kendi başınıza yapabileceğiniz bu ürünle diğer ürünler gibi kapıda bir tadilat yapmanıza gerek kalmayacak, hiçbir şekilde servis ücreti ödemeniz gerekmeyecektir. 

 

* Benzeri ürünler ÇOK DAHA YÜKSEK fiyatlarla satılırken bu ürün çok önemli bir maliyet avantajı sağlamaktadır. 

 

* Bunun yanı sıra şimdiye kadar hiçbir müşterimizin başına gelmemesine rağmen, bazı tüketicilerin aklına gelen dışarıdan ürünü alabilirler mi sorunu bu üründe imkansız hale gelmiş, çünkü ürünün dış kısmı sabittir. Diğer çok pahalı ürünlerde dahi dış ünite vidalıdır ve herkes söküp alabilmektedir bu parçayı. 

 

* Üründe dış kısmı kırsalar dahi cep telefonu için ve şifre kısmı için bağımsız iki motoru bulunan bu üründe, dış taraftaki şifre kısmını kırsalar dahi, cep telefonuyla rahatlıkla açabilirsiniz. Ayrıca iki motorun aynı anda bozulma ihtimali de olmadığı ve piller bitince dışardan yeni pil takabildiğiniz için kapıda kalma ihtimaliniz de yoktur

 

Cep telefonuyla açılabilen ürünün bu inanılmaz kullanım kolaylığının yanı sıra, cep telefonuyla açıldığı zaman açılma kayıtlarını görme, belirli kişilere sadece belli zaman dilimlerinde kilidi açabilme izni verme gibi bir çok önemli özelliğini aplikasyonunda bulabilirsiniz. Yine de burada uyarmamız gerekir ki ürünün esas açılma yolu ve kullanım methodu parmak iziyle açılımdır. Tüm ürünlerde olduğu gibi aplikasyonlardaki güncellemeler, olabilecek anlık hatalar vs. gibi durumlar olabileceği için, bir tek telefon açılma özelliğini tek olarak kullanmamanızı tavsiye ederiz. Cep telefonu acil durumlarda kullanmak içindir. Fakat aplikasyonla kullanılabilmesi ileride bir çok gelişmeye açık olmasını ve sürekli güncellenerek ürününüze yeni özellikler getirmesinin önünü açmaktadır.

 

Ürünün pil durumunu da artık aplikasyondan takip edebileceğiniz için pilleri değiştirme zamanınızı kaçırmanıza da imkan yoktur. Her yerde bulunabilen 3'er adet ince kalem pille çalışan ürüne iyi kaliteli pil takarak uzun süre kullanabilirsiniz. Pil sarfiyatı olarak piyasanın en az güç harcayan ürünüdür ve iyi bir pil kullanırsanız, aylarca kullanabilirsiniz ürünü.

 

* Silindiri prinç malzemedendir ve çok kuvvetlidir.

 

* NOT : Ürün çelik kapılar için özellikle uygundur, alüminyum ve ahşap kapılarda kullanılan kilitler dar olabildiği için kapının dışında kalan parçanın kasaya sürtme ihtimali vardır. Kapınızdaki kilidin kol delik yerinden kasaya olan mesafesinin minimum 45 mm olması gerekiyor bu ürünü kullanabilmek için.

 

* NOT : Ürünler blister ambalajlı olarak gelmektedir, blisteri açılınca iade alamamaktayız, lütfen buna dikkat ediniz.

 

 * ÖNEMLİ NOT : Ürünün pilleri daha uzun gidebilmesine rağmen, HER SENE DEĞİŞTİRMENİZİ rica ederiz. Pil bitmesine yakın ürünün çalışmasını ve sistemini bozabilmektedir. Uzun vadeli kullanım için buna dikkat etmenizi rica ederiz.

 

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor