Marelli SMART kapı kolu (cep telefonuyla açılan kapılar) | Cep telefonuyla açılan sistemler | Elektronik kapı kilitleri | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

İNDİRİM!
17%
1.534,00 TL
1.272,04 TL
(KDV Dahil)
%5 Havale İndirimi
ad.
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 25,44 TL

MARELLİ SMART KAPI KOLU (CEP TELEFONUYLA AÇILAN KAPI KOLU)

 

* Sektörde çığır açan bu yeni ürün Türkiye'de ilk defa www.hirdavatfirsati.com 'da! Marelli kalitesi ve güvencesiyle satılan bu ürün yine ithalatçısından en uygun fiyatlarla size sunuluyor. 

 

* Artık anahtar taşıma derdine son veren bu ürün ile kapılarınızda anahtar arama, içeride anahtarı unutma gibi tüm sorunlarınız sona erecek ve gerçek konforu yaşayacaksınız. 

 

* Bu ürünü kullanabilmeniz için kapınızdaki kilidin üzerindeki kol demirinin girdiği kısmın iki yanında vida deliği bulunması gerekmektedir. Şimdiki kapıların çoğunda kullanılan bu kilide Marelli Smart Kapı Kolu'nu anında bu inanılmaz sisteme geçmiş olursunuz. Montajı 10 dakikada kendi başınıza yapabileceğiniz bu ürünle diğer ürünler gibi kapıda bir tadilat yapmanıza gerek kalmayacak (sadece kapınızda 2 montaj vidasının geçeceği delikler açık değilse onları açmanız gerekmektedir, ki bu da bir matkapla kolayca yapılabilir), hiçbir şekilde servis ücreti ödemeniz gerekmeyecektir. NOT : Eğer kapınızda bu kilit yoksa ilgili ürünler kısmından bu ürünü de satın alabilirsiniz. 

 

* Benzeri ürünleri 1.200 tl den aşağı satılmazken bu ürün çok önemli bir maliyet avantajı sağlamaktadır. Normal kapı kolları dahi 100 tl ye satılırken bu kadar özellikli bir ürünün bu fiyata satılması gerçekten inanılmazdır.

 

* Hiçbir elektrik tertibatı gerektirmez, pille çalışır. Ayrıca motorlu bir ürün olmadığı için pil sarfiyatı çok azdır. Kullanıma bağlı olmakla birlikte uzun süre kullanabilirsiniz. Pil bitmeden önce sinyal verdiği için önceden haberiniz olur, yani pili bittiği için kapıda kalma şansınız olmaz. Ayrıca hazırda kullandığınız kilidin mekanik anahtarı sayesinde pil bitse de kapınızı açabilirsiniz. 

 

* Dünya'da ilk defa kullanılan bu ürün sayesinde kapınızı sadece cep telefonunuzla yaklaşarak açmanın büyük rahatlığını yaşayacaksınız. Yapmanız gereken tek şey "Smart Handle" isimli aplikasyonu indirmek. Bu aplikasyon arka planda çalışırken, kapıya yanaşacaksınız bluetooth yardımıyla kapı kolunuzla iletişime geçen aplikasyon sayesinde hiçbir şey yapmadan sadece kapı kolundaki düğmeye basarak kapınızı açacaksınız.

 

* Yani şifre girmek yok, kart göstermek yok, parmak izi göstermek yok, anahtar kullanmak yok, tek ihtiyacınız olan akıllı bir telefon (Not: Bütün akıllı telefon modellerinde çalışmayabilir, çalıştığı modelleri yakında bulabileceksiniz.) . Artık her türlü ihtiyacınızı karşılayan cep telefonu kapınızdan içeri girmenizi de sağlayacak.

 

* Bu müthiş kolaylığın yanı sıra inanılmaz başka bir özelliği de var : Artık kapınızdan kimin saat kaçta, hangi tarihte girdiğini kontrol edebileceksiniz! Giriş takibi yapmanın en kolay yolu bu üründe, aplikasyondan tüm açılma kayıtlarına kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

 

* Hatta bu ürün sayesinde çalışanlarınızın örneğin sadece saat 07:00 ile 17:00 arasında kapınızı açabilmesine dahi izin verebilirsiniz (böylece saat 18:00 de kapınızı açamazlar), ya da istemediğiniz anda verdiğiniz izni iptal edip kapınızdan içeri girmelerini önleyebilirsiniz. Yani tüm kontrol artık sizin elinizde, daha doğrusu cebinizde!

 

* İnanılmaz şık olan bu ürün sayesinde kapılarınız eskisinden çok daha güzel görünecektir.

 

* Opsiyonel olarak uzaktan kumanda da alabilir ve kapı kolunuzu uzaktan kumanda ile açabilirsiniz. Yani yeterince akıllı bir telefonunuz yoksa da bu ürünü kullanabilirsiniz.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor