Marelli SMART uzaktan kumandayla açılan akıllı kapı kolu | Cep telefonuyla açılan sistemler | Elektronik kapı kilitleri | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

İNDİRİM!
38%
2.520,00 TL
1.560,00 TL
(KDV Dahil)
%5 Havale İndirimi
ad.
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 31,20 TL

MARELLİ SMART KAPI KOLU (UZAKTAN KUMANDAYLA AÇILAN KAPI KOLU)

 

* Sektörde çığır açan bu yeni ürün Türkiye'de ilk defa www.hirdavatfirsati.com 'da! Marelli kalitesi ve güvencesiyle satılan bu ürün yine ithalatçısından en uygun fiyatlarla size sunuluyor.

 

* NOT : Ürün şu anda cep telefonuyla açılmamaktadır, sadece uzaktan kumanda ile açılmaktadır.

 

* Artık anahtar taşıma derdine son veren bu ürün ile kapılarınızda anahtar arama, içeride anahtarı unutma gibi tüm sorunlarınız sona erecek ve gerçek konforu yaşayacaksınız. 

 

* Bu ürünü kullanabilmeniz için kapınızdaki kilidin üzerindeki kol demirinin girdiği kısmın iki yanında vida deliği bulunması gerekmektedir. Şimdiki kapıların çoğunda kullanılan bu kilide Marelli Smart Kapı Kolu'nu anında bu inanılmaz sisteme geçmiş olursunuz. Montajı 10 dakikada kendi başınıza yapabileceğiniz bu ürünle diğer ürünler gibi kapıda bir tadilat yapmanıza gerek kalmayacak (sadece kapınızda 2 montaj vidasının geçeceği delikler açık değilse onları açmanız gerekmektedir, ki bu da bir matkapla kolayca yapılabilir), hiçbir şekilde servis ücreti ödemeniz gerekmeyecektir. NOT : Eğer kapınızda bu kilit yoksa ilgili ürünler kısmından bu ürünü de satın alabilirsiniz. 

 

* Benzeri ürünleri 3.500 tl den aşağı satılmazken bu ürün çok önemli bir maliyet avantajı sağlamaktadır. Normal zamak kapı kolları dahi 800 tl ye satılırken bu kadar özellikli bir ürünün bu fiyata satılması gerçekten inanılmazdır.

 

* Hiçbir elektrik tertibatı gerektirmez, pille çalışır. Ayrıca motorlu bir ürün olmadığı için pil sarfiyatı çok azdır. Kullanıma bağlı olmakla birlikte uzun süre kullanabilirsiniz. Pil bitmeden önce sinyal verdiği için önceden haberiniz olur, yani pili bittiği için kapıda kalma şansınız olmaz. Ayrıca hazırda kullandığınız kilidin mekanik anahtarı sayesinde pil bitse de kapınızı açabilirsiniz. 

 

* Yani şifre girmek yok, kart göstermek yok, parmak izi göstermek yok, anahtar kullanmak yok, tek ihtiyacınız olan uzaktan kumandanız. 

 

* İnanılmaz şık olan bu ürün sayesinde kapılarınız eskisinden çok daha güzel görünecektir.

 

* İçinden 1 adet uzaktan kumanda çıkıyor ve kapı kolunuzu uzaktan kumanda ile açabilirsiniz.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor