Marelli PREMİUM şifreli geçiş sistemi trafosu (güç ünitesi) | Elektronik kilit sistem diğer ürünler, basaçlar | Elektronik kapı kilitleri | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

İNDİRİM!
19%
516,00 TL
420,00 TL
(KDV Dahil)
%5 Havale İndirimi
ad.
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 8,40 TL

MARELLİ PREMİUM 12V DC 1.KALİTE TRAFO (GÜÇ ÜNİTESİ)

* Güç ünitesi 220V şehir elektriğini 12V a indirerek kilitlerin ve geçiş kontrol ünitesinin yanmasını önler. Ayrıca gelen elektriği düzenleyerek ürünlerin ömrünü uzatır.

* 12V DC 3A olan bu ürünü Marelli geçiş kontrol ünitelerinin tümünde, elektrikli basaçta ve elektromanyetik kilitlerde kullanabilirsiniz. Hem de yıllarca.

* Piyasada bulunan bir çok trafo, çok kalitesizdir. Bu ucuz ürünleri kullanmak bir çok soruna sebep olmaktadır ve sonunda hem kilidinizi hem de geçiş kontrol ünitesini yakar ve kullanılmaz hale getirir. Yani başta ufak bir fiyat farkı vermemek için yakın bir gelecekte çok daha büyük zararlara katlanmak zorunda kalırsınız. Bu ürünlerle Marelli trafonun farkını görmek için diğer resimlere bakabilirsiniz.

* Led trafosu da denilen küçük boyutlu bu ürünlerdense, Marelli PREMİUM güç ünitesini alarak ürünlerinizi güvenlik altına alabilirsiniz.

* Piyasada bu fiyata alabileceğiniz en iyi trafo olan bu ürünü Marelli güvencesiyle yine Türkiye'de ilk defa www.hirdavatfirsati.com online satış sitemizden temin edebilirsiniz.

* İç mekanlar için kullanılmalıdır (yağmur görmeyen yerlerde).

Ölçüleri: 18 cm boy * 7.9 cm genişlik * 6.3 cm yükseklik
Geliş voltajı : AC220V/50Hz
Çıkış : DC12V/3A
Zaman gecikmesi: 0 ~30sn(ayarlanabilir)
NO/NC/COM çıkışları
Tüm elektrikli kilitlere uyumludur (12V dc ile çalışan)

 

 

ÖNEMLİ NOT  : Normalde bu kilitleri işten anlayan birileri rahatlıkla takabilir, çünkü içinden tüm montaj şemaları çıkar. Eğer takacak birini bulamazsanız sitemiz ürünü gönderdikten sonra sizin bölgenizde olan anahtarcıların ismini size verir (eğer bölgenizde bulunuyorsa) ve montaj parasını ödeyerek taktırabilirsiniz. Sitemiz ve Kale Kilit telefonda bu ürünlerde telefonla teknik destek verememektedir.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor