Marelli cam kapılar için 280 kg elektromanyetik (elektro manyetik) kilit ve aparatları | Kart ve şifreyle açılan sistemler | Elektronik kapı kilitleri | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

3.420,00 TL
(KDV Dahil)
%5 Havale İndirimi
ad.
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 68,40 TL

MARELLİ CAM KAPILAR İÇİN ELEKTROMANYETİK KİLİT SETİ (280 kg, L, Z ve U aparatlarıyla birlikte)

* Marelli elektromanyetik kilitler cam kapılarda, kilit kullanılmak istenilmeyen veya kullanıma uygun olmayan durumlarda kullanılmaktadır.

* Elektromanyetik kilitlerin kullanım prensibi mıknatısa benzer bir sistemle birbirini tutan iki parçadan oluşmasıdır. Bu setle birlikte 12V veren bir trafoyu kullanırsınız (tüm elektrikçilerde kolaylıkla bulabilirsiniz), açma butonunu bu trafoya bağlarsınız ve butona basıldığında elektromanyetik kilitlere gelen elektrik kesilir ve kapı açılır.

* Setin içinde L ve Z aparatları birlikte verilmektedir. 1 adet de U aparatı çıkmaktadır. Bu şekilde cam kapınızın üzeri alüminyum veya ahşap ise montaj için aparatlarınız olacaktır. Vidalar da içinden çıkmaktadır. Eğer cam kapınızın üstü de resimdeki gibi cam ise o zaman 1 adet ekstra U aparatı almanız gerekmektedir. 

* Kapıya üstten takılır.

* Bu tip 280 kg lıktır. Bunun anlamı 280 kg lık seti alırsanız, kapının açılması için 281 kg lık kuvvetle açmaya çalışılması gerekmektedir. Yani bu ürün piyasada satılan ve kolayca açılabilen 150 kg lık ürünlerden çok daha dayanıklı ve sağlamdır. 

* CE belgelidir.

* Dayanıklı ve sessiz çalışmaya sahiptir.

* LED göstergelidir.

* Setin içinden montaj şeması çıkmaktadır.

* Diğer özellikleri :

Kilit ölçüleri : 250mm uzunluk*47mm genişlik*25.5mm yükseklik
Karşılık ölçüleri:180mm uzunluk*38mm genişlik*11mm yükseklik
Tutma gücü : 280Kg (600Lbs)
Akım : 420mA@12V 
Yüzey ısısı: ?+20?
Çalışma ısısı : -10?+55?
LED IŞIK göstergeli
Anodize aluminyum gövde
Ahşap kapı, Demir kapı, Yangın kapısı için uygundur
Fail safe: Elektrik verildiğinde kilitlenir

 

* NOT : Elektromanyetik kilitlere kartlı (ve şifreli) sistemi uygulayabilirsiniz. Bunun için buraya tıklayıp şifreli geçiş kontrol ünitesini ve trafosunu satın alabilirsiniz. Bu sayede kartı gösterdiğinizde (veya şifreyi girdiğinizde) elektromanyetik kilitler açılacaktır.

 

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor