Marelli İNOX kart ve şifreli geçiş (giriş) sistemi (ünitesi) | Kart ve şifreyle açılan sistemler | Elektronik kapı kilitleri | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

İNDİRİM!
21%
1.680,00 TL
1.320,00 TL
(KDV Dahil)
%5 Havale İndirimi

ad.
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 26,40 TL

MARELLİ İNOX ŞİFRELİ VE KARTLI GİRİŞ SİSTEMİ (ŞİFRELİ GEÇİŞ ÜNİTESİ)

 

* Bu ürün elinizde herhangi bir elektrikli otomat veya elektrik tertibatına bağlanmış bir kilidiniz ve trafonuz olması durumunda işinize yarar. Şifreli giriş sistemi ile kilidinize bağlayarak şifre ile (veya kart ile) giriş yapabilirsiniz. Eğer dış kapınız için elektrikli otomatı da satın almak istiyorsanız, lütfen tıklayınız.

 

 Marelli kalitesiyle satılan MRL702 modeli piyasadaki diğer ürünlerin yarı fiyatına satılmasına rağmen çok kaliteli ve kullanışlıdır. 

 

* İç mekanlarda tüm kapılarınızı şifre veya kartla açmanıza olanak tanır, artık hiç anahtarla açmak için uğraşmanıza gerek yok; çünkü kilit fiyatından uyguna dahi gelmektedir. Apartmanlar, ofisler, fabrikalar, bahçe kapıları ve her yerde kullanımı çok yaygındır.

 

* Ürünle birlikte trafo almanızı da tavsiye ederiz. 12V DC 3A iyi kaliteli trafo kullanılması gerekmektedir. Piyasadaki ucuz led trafoları gelen voltaj değişimlerini, ısınmayı engelleyemediği gibi, bazen 12V a düşüremediği için geçiş kontrol ünitesini ve kilidini yakmaktadır. Yangın çıkma riski dahi doğuran bu ucuz trafolar yerine kaliteli Marelli premium trafoyu da ürünle birlikte kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu ürünü satın almak için TIKLAYINIZ. Eğer ucuz trafolardan kullanırsanız ve geçiş kontrol ünitesi yanarsa, ürün garanti kapsamı dışına çıkmaktadır.

 

* Ürünü sadece şifreyle kullanabileceğiniz gibi, hem kartlı hem şifreli olarak ya da sadece kartlı olarak da kullanabilirsiniz.

 

* Son derece basit bir programlamayla ürünü kullanabilirsiniz, üzerindeki şifre paneli sayesinde kart eklemek, çıkarmak ve programlamak çok kolaydır. 

 

* Çok şık bir görünüme sahip olan ve kaliteli şifre paneline sahip bu ürünü yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Marelli güvencesiyle satılan bu ürünün tanıtım fiyatlarından almak için acele ediniz.

 

* Teknik Özellikleri :

 

Ölçüleri :  120 mm yükseklik * 75 mm genişlik *25 mm kalınlık  
Kart okuyucu: ID card 125Khz
Voltaj : DC12V 
Akım : 100mA  
Kullanıcı kapasitesi : 2000 kullanıcı 
20000 kullanıcıya kadar arttırılabilir (opsiyonel)   
Kart okuma mesafesi : ≤14cm 
Hammadde : Zamak
Yüzeyi :  Parlak inox rengi
Weigan 26 interface 

 

** NOT : Eğer kartla da açmak istiyorsanız, lütfen istediğiniz sayıda kartı baştan alınız. Kart satın almak için buraya tıklayınız. 

NOT  : Normalde bu kilitleri işten anlayan birileri rahatlıkla takabilir, çünkü içinden tüm montaj şemaları çıkar. Eğer takacak birini bulamazsanız sitemiz ürünü gönderdikten sonra sizin bölgenizde olan anahtarcıların ismini size verir (eğer bulunuyorsa) ve montaj parasını ödeyerek taktırabilirsiniz. Sitemiz ve Kale Kilit telefonda bu ürünlerde teknik destek verememektedir. 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor