Yeni kapılar için Çelik kapı güçlendirme SETİ | Özel güvenlikli bareller | Bareller (Kapı göbeği) | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

Kargoya Verilis Süresi: 
Bugün Kargoda
4.560,00 TL
(KDV Dahil)
%5 Havale İndirimi
ad.
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 91,20 TL

ÇELİK KAPI GÜÇLENDİRME SETİ (5 İ 1 ARADA) KABA GEGE P-EXTRA BAREL + ALARMLI MONOBLOK ÇELİK KAPI KİLİDİ + AÇIK AĞIZLI YALE ROZET + DİL KORUMA + LÜKS EMNİYET KANCASI

* Yeniliklerin öncüsü www.hirdavatfirsati.com yine sizin hayatınızı kolaylaştıracak bir setle güvenliğinizi çok yüksek düzeyde arttırıyor. Bu seti alarak mevcut çelik kapınızın güvenliğini %50-60 oranında arttırabilirsiniz. Hem de hepsi kendi başınıza yapabileceğiniz bu önlemler KAMPANYALI set fiyatıyla ve KARGO DAHİL fırsatıyla çok uyguna geliyor sizin için.

 

* Bu seti kendi ihtiyaçlarınıza ve kapınıza göre de ayarlayabilirsiniz, varyantlardan seçebileceğiniz bu değişiklikleri en altta size açıklayacağız. Bu sebeple yazımızı dikkatli okursanız memnun oluruz. 

 

* Bu seti almadan önce tek yapmanız gereken şey şu koşullara dikkat etmek :

 

1) Kapı kilidinizin aynasını ölçün, eski kilidinizin aynası 30 cm boyunda olmalıdır ve kapınızda 2 adet bağımsız kilit bulunmalıdır. (1 adet altta, 1 adet üstte kilit bulunur. Üstteki kilidinizin boyu da 22 cm dir) Eğer bu şekildeyse bu set sizin için uyumludur, eğer değilse diğer ürünlerden tek tek olarak da alabilirsiniz, tek tek ürünleri ilgili ürünler kısmında bulabilirsiniz. Eski kilidinizin olması gereken ölçüsünü resim galerisinden kontrol edebilirsiniz.

 

2) Eski barelinizin uzunluğu 68 mm olmalıdır. (Eski bareli çıkarmak çok kolaydır, 2 dk içerisinde çıkarıp ölçebilirsiniz.) Eski barelinizin olması gereken ölçüsünü resim galerisinden kontrol edebilirsiniz.

 

3) Çelik rozetiniz standart yuvarlak çelik rozet olmalıdır. Bu arada setteki kalın vidalı ağzı açık çelik rozetin vida uzunluğu toplam 7 cm dir. Resim galerisinden boyunu kontrol edebilirsiniz. Eğer eski çelik rozet vidanız bundan uzun veya kısaysa not kısmına normal vidalı çelik rozet istiyorum diye not almanız gerekiyor. Böylece eski vidanızı bu üründe de kullanabilirsiniz. Ki normal vidasıyla da çok daha güvenliklidir bu ürün eski rozete göre.)

* Set içeriği :

1 adet Kaba Gege Pextra Üst Düzey Güvenlikli çelik kapı göbeği 

Türkiye'de alabileceğiniz en üst düzey güvenlikli barel bu üründür. Kırılarak açılması imkansıza yakındır; çünkü tuzak kısmından sonra başlayan kısa ve özel alaşımlı çelik takviyesi kırılmasını engeller. Diğer hiçbir barelde bu özellik yoktur ve kırılmayla rahatça açılabilirler. İçindeki "blocking pim" ve "centering pim" ile maymuncukla açılmayı ve bump key methoduyla açılmayı imkansızlaştırır. Bunun yanı sıra Avusturya Menşeli bu ürün için hırsızların zaten bir maymuncuk geliştirmesi gibi bir şansı yoktur, çünkü ürün hem o kadar yaygın değil hem de teknolojisi çok ileridir. Bu sette ağzı açık çelik rozetle verildiği için delinmemesi çok önemlidir ve bu üründe o da düşünülmüştür. Ön kısmında bulunan extra kalın çelik pimleri sayesinde delinerek açılması engellemektedir. Anahtarı da kopyalanamayan bu ürün kısacası alabileceğiniz en üst düzey kapı göbeğidir. Bu sete de bu ürün yakışır.

Ürünle ilgili "ek anahtar" seçeneği, "mandallı" seçeneği ve "ikiz barel seçeneği" ni varyantlardan seçebilirsiniz. Varyantlar kısmında bununla ilgili ayrıntılı açıklamayı aşağıda bulabilirsiniz.

 

1 adet Alarmlı Monoblok çelik kapı kilidi

Alarmlı monoblok çelik kapı kilidi kapınızı kurcaladıklarında, bareli kırmaya çalıştıklarında, kapıya ve kilide her türlü darbede 110 desibel yüksekliğinde inanılmaz bir alarm sesi çıkartır ve hırsızı kapınızdan girmeden durdurur. Tüm alarm sistemleri hırsız içeri girdikten sonra çalar, bu ürün ise hırsız girmeden çaldığı için caydırıcılığı çok fazladır. Bu sebeple diğer ürünlerle birleştiğinde çok üst düzey bir güvenlik sunar. Hassasiyet ve alarm uyarı ses ayarı sizin tarafınızdan kolaylıkla ayarlanabilir. Eski monoblok kilitlerin yerine kolaylıkla takabilirsiniz.

 

1 adet Kalın vidalı ağzı açık çelik rozet

Normal standart çelik rozetlerin ağız kısmına takılan çelik rozet kırma aparatı o rozetleri 2 dk içerisinde kolaylıkla sökebilmektedir. Ve o çelik rozetler sizi korumaktan daha çok güvenliğinizi tehdit etmektedir. Çünkü rozet çıkınca tas da kullanıldığı için barel apaçık ortada kalmaktadır ve açması çok daha kolay olmaktadır. Bu ağzı açık çelik rozet bareli komple sardığı için çelik rozet kırma aparatı bu üründe işe yaramamaktadır. Aynı zamanda 8 mm kalın vidalı olan bu ürünün vidası standart vidaların (4 mm) 2 katı kalınlığındadır ve kırılmasını imkansız hale getirir. 

Kalın vidalı ağzı açık çelik rozetin vida uzunluğu toplam 7 cm dir. Resim galerisinden boyunu kontrol edebilirsiniz. Eğer eski çelik rozet vidanız bundan uzun veya kısaysa not kısmına normal vidalı çelik rozet istiyorum diye not almanız gerekiyor. Böylece eski vidanızı bu üründe de kullanabilirsiniz. Ki normal vidasıyla da çok daha güvenliklidir bu ürün eski rozete göre.

 

1 adet Dil koruma

Araştırmalara göre kullanıcıların %50-60 ı kapısını kilitlememektedir. Ve kilitlenmeyen kapının açık kapıdan farkı bulunmamaktadır. Hırsızlar 10 sn de dilinizi bir kartla (onların özel aparatları da oluyor) açabilir ve kapınızdan içeri girebilirler. Bu ürün 2 parçadan oluşur ve kilidin dil tarafına takılır. Bu ürünü taktığınız zaman dilinize herhangi bir aparatla veya kartla ulaşmaları mümkün değil. Yani kilidinizi kilitlemeyi unutsanız dahi kapınız güvende olacak. Çoğumuzun farkında olmadığı bu güvenlik açığını kolayca bu ürünle kapatabilirsiniz.

 

1 adet Lüks emniyet kancası

Üstteki 4 adet ürünü aldığınız takdirde kapınıza kilit tarafından girmeyi neredeyse imkansıza yakın hale getiriyorsunuz. Fakat kapınızı levyeyle veya gerdirerek açmaya karşı da güvenlik önlemi almanız gerekir tam güvenlik için. Bu lüks emniyet kancası 2 parçadan oluşur. Bir parçası kapıya diğer parçası kasaya monte edilir ve her kapıyı kapattığınızda kanca karşılığına girer. Yani kapıyı kapattıktan sonra bu güvenlik önlemini almak için bir şey yapmanıza gerek kalmamaktadır, kapınızı çekmeniz yeterlidir. Sonra da levyeyle gerdirseler dahi bu parçalar birbirini tuttuğu için kapıyı kasadan ayıramıyorlar. 

Bu ürünü kilide yakın bir yere takarsanız daha iyi olur. Eğer kapınızdaki boşluğun çok olduğuna inanıyorsanız, bu üründen 2 adet de alabilirsiniz. Böylece tam güvenlik sağlamış olursunuz. Varyantlardan bu seçeneği seçebilirsiniz. 

 

 * İlave Opsiyonlar (varyantlar) :

 

Bareliniz için ek anahtar istiyorsanız : 1 adet ek anahtarı seçmelisiniz. (Barelle birlikte 4 adet anahtar gelir)

Üst barelinizi de değiştirmek istiyorsanız : Masterli mandallı barel + normal barel seçeneğini seçmelisiniz (1 adet mandallı kaba gege pextra, 1 adet normal kaba gege pextra, 3 adet anahtar gelir; 3 adet anahtar 2 bareli de açabilir)

Mandallı barel istiyorsanız : Mandallı barel seçeneğini seçmelisiniz (Normal kaba gege pextra yerine, mandallı kaba gege pextra ürünü gelir)

Eğer ekstra lüks emniyet kancası istiyorsanız : 1 adet ilave emniyet kancası seçeneğini seçmelisiniz. 

Eğer inox alarmlı çelik kapı mandalı istiyorsanız : 1 adet inox alarmlı çelik kapı mandalı seçeneğini seçmelisiniz (Bu ürünün açıklamasını bu linkten bulabilirsiniz, evinizin içindeyken kendinizi güvende hissetmek istiyorsanız bu ürünü öneririm : https://www.hirdavatfirsati.com/p-5565-Celik-kapilar-icin-hirsizlara-karsi-inox-alarmli-emniyet-mandali-(kilidi).html )

Eğer üst kilidinizi Kancalı plus emniyet kilidi ile değiştirmek istiyorsanız : 1 adet Kancalı Plus Kilit seçeneğini seçmelisiniz. (Bu ürünün açıklamasını bu linkte bulabilirsiniz : https://www.hirdavatfirsati.com/p-3434-Kale-267-kancali-plus-celik-kapi-emniyet-kilidi-mandalli-german-barelli.html )

(Bu seçeneklerden 2 adeti aynı anda seçemiyorsunuz, bu sebeple ekstra olarak alacağınız ürünleri ilgili ürünler kısmından ekleyebilirsiniz sepetinize böyle bir sorun yaşarsanız.)

* Not kısmına yazmanız gerekenler :

Eğer ağzı açık yale rozetinizin vidasını normal vida istiyorsanız not kısmına yazmalısınız. (Açıklamasını üstte bulabilirsiniz) 

Eğer çelik kapınız çok eskilerdense ve eski yale kapaklardan varsa kapınızda, Eski kapılar için ağzı açık rozet almanız gerekiyor, bunu da not kısmına "Eski kapılar için olan ağzı açık rozeti istiyorum" yazarak bildirebilirsiniz.

 

 

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor