Marelli KEYLESS GO bluetooth modülü (kapınızı cep telenuyla açın) | Uzaktan kumandayla açılan sistemler | Elektronik kapı kilitleri | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

İNDİRİM!
29%
826,00 TL
590,00 TL
(KDV Dahil)
560,50 TL Havale Fiyatı
ad.
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 11,80 TL

MARELLİ KEYLESS GO KAPIYI CEP TELEFONU İLE AÇMAK İÇİN BLUETOOTH MODÜLÜ

* Marelli KEYLESS GO bluetooth modülü sayesinde geçiş kontrol sistemleri taktığınız kapılarınızı akıllı telefonunuzdaki aplikasyon ile açabilirsiniz.

* Bu ürün sayesinde kapınızı cep telefonuyla açmak çok basit olacaktır. Tek yapmanız gereken alıcıyı trafonuza bağlamaktır. Ondan sonra cep telefonunuzdaki aplikasyonu açıp düğmeye bastığınızda elektriği keser ve kapıyı açarsınız.

* Keyless Go aplikasyonunu resimlerdeki QR kodunu okutarak indirebilirsiniz. Sonra adım adım ne yapmanız gerektiğini aşağıdaki videoda bulabilirsiniz.

* Bu ürünün esas inanılmaz yönü cloud sistemi sayesinde kapınızdan giren kişileri takip edebilmenizdir. Artık kapınızdan kimin girip çıkabileceği sizin elinizde olduğu gibi , onların saat kaçta girdiği de sizin takibinizde olabilecektir. Güvenlik için de çok önemli olan bu sistemin bu fiyatla alabilmeniz inanılmazdır. Cloud sistemine kayıt olmak için tıklayınız : http://120.24.229.67:8069/web/login

Ürünün diğer inanılmaz özelliği de kapınızı hiçbir şeye gereksinim duymadan açabilmenizdir, yani sadece kapıya yaklaşarak (üstelik kaç metreden açabileceğinizi dahi aplikasyondan ayarlayabiliyorsunuz) kapınızı açabilir, ya da telefonunuzu sallayarak açabilir, ya da aplikasyondaki açma düğmesine basarak açabilirsiniz. 3 şekilden hepsini seçebilir ya da bazılarını kapatıp tek şekilde açabilirsiniz. 

* Bunun için trafonuzun uygun olması gerekiyor. Eğer kötü kaliteli bir trafonuz varsa, bu hem halihazırdaki sisteminiz için büyük bir tehlikedir hem de bu ürünü kullanmanıza engeldir. Bu sebeple trafo kalitenizden emin değilseniz Marelli premium trafoyu almanızı tavsiye ederiz. Marelli premium trafoyu satın almak için TIKLAYINIZ

* Bu ürünü apartman kapılarınızı cep telefonuyla açılan sisteme çevirmek için de kullanabilirsiniz. Zaten kullandığınız elektrik bağlantılı bir kilidiniz vardır, ve artık kapıyı anahtarla açmak zorunda değilsiniz. Bu kadar uygun bir maliyetle kapılarınızı uzaktan kumandalı sisteme çevirmeniz mümkün değildir. Üstelik de komşularınızdan isteyen kumanda alır isteyen almaz, çünkü normal şekilde de kilidiniz kullanabilirsiniz. Yani diğer ürünlerin aksine kapı kilidinizi değiştirmeden bu sisteme geçebilirsiniz.

* Bu seti ofisinizdeki kapınızı cep telefonuyla açmak için de kullanabilirsiniz. Böylece kablo vb kötü görüntülü ve zor montajlı şeylerle uğraşmak zorunda kalmazsınız. Artık kapınızı her çalışta kalkarak açmak zorunda değilsiniz, tek yapmanız gereken cep telefonunuzu yanınızda taşımak. (tabi ki kapınızda elektrikli kilit karşılığı ve trafo da olması gerekir)

* Çok kaliteli olan bu ürün benzerlerinden çok daha uygun fiyatlarla satılmaktadır, hem de marelli garantisi ve www.hirdavatfirsati.com güvencesiyle..

ÖNEMLİ NOT  : Normalde bu ürünleri işten anlayan birileri rahatlıkla takabilir. Eğer takacak birini bulamazsanız sitemiz ürünü gönderdikten sonra sizin bölgenizde olan anahtarcıların ismini size verir (eğer bölgenizde bulunuyorsa) ve montaj parasını ödeyerek taktırabilirsiniz. Sitemiz ve Kale Kilit telefonda bu ürünlerde telefonla teknik destek verememektedir.

 

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor