Marelli KEYLESS GO bluetooth modülü (kapınızı cep telenuyla açın) | Uzaktan kumandayla açılan sistemler | Elektronik kapı kilitleri | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

İNDİRİM!
33%
1.500,00 TL
1.008,00 TL
(KDV Dahil)
%5 Havale İndirimi
ad.
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 20,16 TL

MARELLİ KEYLESS GO KAPIYI CEP TELEFONU İLE AÇMAK İÇİN BLUETOOTH MODÜLÜ

* NOT : KISA SÜRECEK KAMPANYAMIZ SÜRESİNCE ÜRÜNÜN WEB SİTESİNE KAYDI BİZİM TARAFIMIZDAN YAPILACAKTIR, BÖYLECE HİÇBİR ŞEKİLDE SİZİN İNTERNETTE DAHA ZOR OLAN İŞLEMLERİ YAPMANIZA GEREK KALMAYACAK, TÜM İŞLEMLERİ CEP TELEFONUNUZDAKİ APLİKASYON SAYESİNDE YAPABİLECEKSİNİZ. ÜRÜNÜN APLİKASYONU DA YENİLENMİŞTİR, SATIN ALDIKTAN SONRA TARAFIMIZLA İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ TÜM BİLGİLER İÇİN.

* NOT : Yaklaşınca açma özelliği şu anda etkin değildir, çünkü cep telefonlarının kullanım izin sistemleri değişmiştir ve aplikasyonlara bu izni vermemektedir.

* Marelli KEYLESS GO bluetooth modülü sayesinde geçiş kontrol sistemleri taktığınız kapılarınızı akıllı telefonunuzdaki aplikasyon ile açabilirsiniz.

* Bu ürün sayesinde kapınızı cep telefonuyla açmak çok basit olacaktır. Tek yapmanız gereken alıcıyı trafonuza bağlamaktır. Ondan sonra cep telefonunuzdaki aplikasyonu açıp düğmeye bastığınızda elektriği keser ve kapıyı açarsınız.

* Hallokey aplikasyonunu google play ve apple store'dan indirebilirsiniz.

* Bu ürünün esas inanılmaz yönü cloud sistemi sayesinde kapınızdan giren kişileri takip edebilmenizdir. Artık kapınızdan kimin girip çıkabileceği sizin elinizde olduğu gibi , onların saat kaçta girdiği de sizin takibinizde olabilecektir. Güvenlik için de çok önemli olan bu sistemin bu fiyatla alabilmeniz inanılmazdır. 

* Ürünün diğer inanılmaz özelliği de kapınızı hiçbir şeye gereksinim duymadan açabilmenizdir, yani sadece kapıya yaklaşarak (üstelik kaç metreden açabileceğinizi dahi aplikasyondan ayarlayabiliyorsunuz) kapınızı açabilir, ya da telefonunuzu sallayarak açabilir, ya da aplikasyondaki açma düğmesine basarak açabilirsiniz. 3 şekilden hepsini seçebilir ya da bazılarını kapatıp tek şekilde açabilirsiniz. 

* Bunun için trafonuzun uygun olması gerekiyor. Eğer kötü kaliteli bir trafonuz varsa, bu hem halihazırdaki sisteminiz için büyük bir tehlikedir hem de bu ürünü kullanmanıza engeldir. Bu sebeple trafo kalitenizden emin değilseniz Marelli premium trafoyu almanızı tavsiye ederiz. Marelli premium trafoyu satın almak için TIKLAYINIZ

* Bu ürünü apartman kapılarınızı cep telefonuyla açılan sisteme çevirmek için de kullanabilirsiniz. Zaten kullandığınız elektrik bağlantılı bir kilidiniz vardır, ve artık kapıyı anahtarla açmak zorunda değilsiniz. Bu kadar uygun bir maliyetle kapılarınızı uzaktan kumandalı sisteme çevirmeniz mümkün değildir. Üstelik de komşularınızdan isteyen kumanda alır isteyen almaz, çünkü normal şekilde de kilidiniz kullanabilirsiniz. Yani diğer ürünlerin aksine kapı kilidinizi değiştirmeden bu sisteme geçebilirsiniz.

* Bu seti ofisinizdeki kapınızı cep telefonuyla açmak için de kullanabilirsiniz. Böylece kablo vb kötü görüntülü ve zor montajlı şeylerle uğraşmak zorunda kalmazsınız. Artık kapınızı her çalışta kalkarak açmak zorunda değilsiniz, tek yapmanız gereken cep telefonunuzu yanınızda taşımak. (tabi ki kapınızda elektrikli kilit karşılığı ve trafo da olması gerekir)

* Çok kaliteli olan bu ürün benzerlerinden çok daha uygun fiyatlarla satılmaktadır, hem de marelli garantisi ve www.hirdavatfirsati.com güvencesiyle..

ÖNEMLİ NOT  : Normalde bu ürünleri işten anlayan birileri rahatlıkla takabilir. Eğer takacak birini bulamazsanız sitemiz ürünü gönderdikten sonra sizin bölgenizde olan anahtarcıların ismini size verir (eğer bölgenizde bulunuyorsa) ve montaj parasını ödeyerek taktırabilirsiniz. Sitemiz ve Kale Kilit telefonda bu ürünlerde telefonla teknik destek verememektedir.

 

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor